Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Po lékařském zákroku začala opět trénovat chůzi za pomoci rehabilitačních sester. Se svou maminkou a sestřičkou jezdí trénovat na Novou Ves nebo do nového prostředí Mosteckého jezera. Malá bojovnice potřebuje stále ještě profesionální pomoc a možnost využití speciálních strojů a zařízení pro nácvik chůze a posilování svalů. Proto Konto našeho srdce společně s partnerem Inno Comp Bohemia zakoupilo pro Kačenku jarní turnus pobytu v rehabilitačním centru Klimkovice. Letos se podařilo získat podporu i ze zdravotní pojišťovny, a tak jsme proplatili celkem 36 tisíc korun za měsíční pobyt. Děkujeme Ing. Tomáši Francírkovi, řediteli společnosti Inno Comp Bohemia za finanční podporu.

 

Jedeme v tom spolu.

Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Žáci 19.10.2020

ŠESTKA: O prohře s lounským Slovanem se rozhodlo ve druhé třetině

Litvínovští šesťáci mají na svém kontě pouze čtyři zápasy, začátkem října bojovali proti Lounům o první body do tabulky. Do utkání ale nevstoupili dobře, když skóroval Zörner, poté dvakrát inkasovali v druhém dějství a byla z toho prohra 2:5. V aktuální tabulce jim patří poslední místo, v kolonce bodů svítí nula.
Více >