Konto našeho srdce 31.08.2020

Konto našeho srdce s Honzou Myšákem a Filipem Heltem podpořilo Mystery Run na Dlouhé Louce

V sobotu 29.srpna jsme pomáhali dětem nemocným cystickou fibrózou. Nejdříve jsme v Mostě předali inhalátor malé Pepince z Jirkova a společně s našimi hráči Honzou Myšákem a Filipem Heltem zamířili na Dlouhou Louku, kde Nadace Astéri a Frýtajm Osek pořádali již po druhé charitativní akci s názvem Mystery Run. Výtěžek této akce, které se účastnili milovníci běhu s dobrým srdcem, putoval na podporu léčby malé Stelinky z Meziboří, která trpí také cystickou fibrózou.
Za Konto našeho srdce předali do dražby Honza Myšák a Filip Helt dres Viktora Hübla s podpisy hráčů A teamu. Jsme rádi, za pozvání na tuto skvělou akci, kde pro dobrou věc běží hned několik věkových kategorií a to od malých dětí až po seniory. Letos Mystery Run měl podtitul „mayská civilizace“ a i vědomostní otázky na jednotlivých stanovištích se točili kolem Mayů. Rádi bychom poděkovali Báře Krimové, spolku Frýtajm Osek a Nadačnímu fondu Astéri za pozvání na akci, která podpořila malou Stelinku. 

Jedeme v tom spolu!
Fotogalerie

Preview - Dorost včera

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov