Rozhovory 02.03.2019

Nový systém klukům vyhovuje, říká Jiří Šlégr

Neuvěřitelnou podívanou včera předvedli litvínovští hráči. Verva porazila lídra tabulky 6:3! Především se blýskl Lukáš Kašpar svými dvěma góly a jednou asistencí. Vypadá to tedy, že týmu pomohl návrat Jiřího Šlégra na střídačku. ”Nevím jestli já jsem ten důvod, to rozhodně asi ne. Myslím, že kluci vědí o co hrajou. Nicméně pokaždé, když jsem vlezl na střídačku nebo do kabiny jsem se snažil kluky nějak namotivovat. A je to o hráčích, jak k tomu budou přistupovat,” chválí svůj tým Jiří Šlégr.
Po několika prohrách a převažujících špatných výkonech byl odvolán trenér Milan Razým a na jeho místo nastoupil Jiří Šlégr. Zdá se, že to je pro tým ten správný impuls! Hráči předvedli výborný výkon a zaslouženě berou tři body. Nový trenér Šlégr si nemůže svoje svěřence vynachválit. "Kluci ukázali, že chtějí, že ví, o co hrajou. Byl to dnes týmový výkon. I přesto, že jsme na začátku prohrávali, tak jsme dokázali zůstat u toho, co jsme chtěli. Otočili jsme to ve svůj prospěch a já nemůžu říct nic jiného, než hráčům za to poděkovat," hodnotí zápas nový trenér Jiří Šlégr.Junioři před 3 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >
Dorost 10.06.2019

Martin Tvrzník: Hlavním cílem pro příští rok je postup do play off

Kolik hráčů nastoupilo do letní přípravy a jak probíhá? A cíle pro příští sezonu? To vše se dozvíte v rozhovoru s trenérem dorostu Martinem Tvrzníkem.
Více >
Mládež 08.06.2019

Myšák s Balážem součástí reprezentace U18

Dva pravidelné reprezentanty čeká další reprezentační sraz. Jan Myšák a Ondřej Baláž byli nominováni na první přípravný kemp reprezentace do osmnácti let.
Více >