Rozhovory 02.03.2019

Nový systém klukům vyhovuje, říká Jiří Šlégr

Neuvěřitelnou podívanou včera předvedli litvínovští hráči. Verva porazila lídra tabulky 6:3! Především se blýskl Lukáš Kašpar svými dvěma góly a jednou asistencí. Vypadá to tedy, že týmu pomohl návrat Jiřího Šlégra na střídačku. ”Nevím jestli já jsem ten důvod, to rozhodně asi ne. Myslím, že kluci vědí o co hrajou. Nicméně pokaždé, když jsem vlezl na střídačku nebo do kabiny jsem se snažil kluky nějak namotivovat. A je to o hráčích, jak k tomu budou přistupovat,” chválí svůj tým Jiří Šlégr.
Po několika prohrách a převažujících špatných výkonech byl odvolán trenér Milan Razým a na jeho místo nastoupil Jiří Šlégr. Zdá se, že to je pro tým ten správný impuls! Hráči předvedli výborný výkon a zaslouženě berou tři body. Nový trenér Šlégr si nemůže svoje svěřence vynachválit. "Kluci ukázali, že chtějí, že ví, o co hrajou. Byl to dnes týmový výkon. I přesto, že jsme na začátku prohrávali, tak jsme dokázali zůstat u toho, co jsme chtěli. Otočili jsme to ve svůj prospěch a já nemůžu říct nic jiného, než hráčům za to poděkovat," hodnotí zápas nový trenér Jiří Šlégr.Zápasy - Dorost včera

Smolný zápas, Litvínov neudržel s Karlovými Vary vedení a prohrál 4:3

Druhé kolo ELIOD Extraligy dorostu svedlo dohromady dva týmy, kterým se start do nové sezony povedl. Černožlutí porazili kladenské Rytíře, Západočeši zase zvítězili nad Hvězdou Praha. První třetina vyzněla lépe pro hosty, nicméně Energie dokázala dotáhnout dvoubrankové manko. V samém závěru dokonce vstřelili domácí rozhodující gól a dokonali...
Více >
Preview - Dorost 11.09.2019

Dorostenci se na úvod sezony utkají s Kladnem a Karlovými Vary

Dorost po letní přestávce znovu naskočí do ELIOD Extraligy dorostu. V prvním zápase sezony změří síly s Rytíři Kladno ve čtvrtek od 17:30 na domácím ledě. Druhým soupeřem bude západočeská Energie. Za tímto utkáním dorost pojede do Karlových Varů, kde v sobotu nastoupí ve 13:00.
Více >
Mládež 08.09.2019

Dva hráči Litvínova byli nominováni na Skills Challenge

Matěj Hora a Adam Werner obdrželi pozvánku na Skills Challenge YOG 2020. Akce se uskuteční 10. září v Jihlavě. Světové mládežnické olympijské hry se pak konají v lednu.
Více >
×
Dnes v 16:30 | Muži
HC ŠKODA PLZEŇ
HC VERVA Litvínov