Rozhovory 12.08.2021

Potřeboval jsem trochu zvednout sebevědomí, usmívá se mladý střelec Lukáš Stehlík

Verva ve třetím přípravném utkání skolila kladenské Rytíře 2:0. Úvodní branku utkání vstřelil mladý útočník Lukáš Stehlík, pro kterého to byla již druhá branka za dvě přípravná utkání.

Běžela 25. minuta utkání a po krásné pobídce od Františka Gerháta se ocitl sám před Bowem útočník Lukáš Stehlík, který si mazácky poradil a poslal svůj tým do vedení. "Gery mi to tam suprově nahrál na modré čáře a jel jsem sám na bránu. Pak už to bylo kdo z koho," usmívá se mladý forvard. 

Litvínovský talent je v širším kádru reprezentace do dvaceti let a v příštím týdnu ho čeká mezinárodní turnaj v Hodoníně. Tam se potká se svým kamarádem Janem Myšákem. "S Myšim už jsme si psali. Jdeme si v sobotu tady na led ještě zahrát. Těšíme se na sebe. Být v nároďáku je čest, reprezentovat svou zemi je nejvíc. Bude tam Rusko, Švédsko i Finsko, je velká akce, takže se moc těším. Budu se snažit ukázat, abych se dostal v prosinci na mistrovství světa a udělám pro to všechno," říká Stehlík. 

Celý rozhovor s Lukášem Stehlíkem:

Zápasy - Dorost 23.10.2021

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Více >
Zápasy - Dorost 17.10.2021

Další těsná prohra v prodloužení. Litvínovští dorostenci nestačili na favorizovanou Plzeň

Po zaváhání s pražskou Hvězdou chtěli Severočeši prohru odčinit. V cestě jim však stála silná Plzeň. Chemici dokázali s indiány držet krok až do samého konce, o dělbě bodů nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm se prosadil plzeňský Eichler, a tak Litvínov přijíždí z venkovního kluziště alespoň s jedním bodem.
Více >
Zápasy - Dorost 14.10.2021

Drama se smutným koncem. Dorost padl na ledě pražské Hvězdy v prodloužení

Litvínovské naděje hledají formu, prozatím střídají výhru s porážkou. V posledním kole nedokázali navázat na vítězstvím s Kladnem, i když vstřelili první branku. Šťastnějším týmem byla nakonec pražská Hvězda, která přetlačila Litvínov v nastaveném čase.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno