Rozhovory 15.11.2020

Rychlost Energie nám dělala problémy, přiznává Gerhát. A konkurence? Dobře, že tady je

Z posledních dvou venkovních utkání vyválčili čtyři body, domácí stadion ale jako kdyby pro litvínovské hokejisty zůstával zakletý. Verva na něm v pondělí prohrála popáté v řadě, tentokrát proti Karlovým Varům v poměru 1:2.
„Doma musíme dávat minimálně tři čtyři góly. Dneska jsme se zase neprosadili ani v přesilovce, s jednou brankou nemůžeme pomýšlet na vítězství. V zakončení musíme být chladnokrevnější. Věřím, že když doma dáme pár gólů, tak se konečně chytíme,“ říká František Gerhát. 

Litvínov proti Energii nebyl výrazně horším týmem, hosté ale měli přece jenom víc šancí. Zlomit černožlutý odpor se jim podařilo až dvanáct minut před koncem, kdy se prosadil David Kaše. Na úvodní trefu Martina Hanzla z domácích nenavázal nikdo. 

„V předchozích dvou venkovních zápasech jsme měli větší tlak do branky. Tentokrát nám to nešlo, Vary byly rychlejší na puku. Jejich rychlost nám asi dělala největší problémy. Ztráty puku na modré čáře nám braly hodně sil,“ přemítá Gerhát. 

Trenéři se v kádru snaží vytvořit konkurenci, minule v sestavě chyběli Martin Látal nebo František Lukeš. Tentokrát se do ní nevešel Samson Mahbod. 

„Cítíme to tak. Na tréninku máme pět pětek, takže konkurence tady je. Z trenérů je cítit, že když nebudeme podávat dobré výkony, tak nebudeme hrát. Je to dobře, protože nesmíme polevit a svou výkonnost pořád dokazovat,“ dodává litvínovský útočník.

Celý rozhovor s Františkem Gerhátem:

Preview - Dorost včera

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov