A-tým 02.06.2022

Skvělá zpráva! Útočník Patrik Zdráhal zůstává v Litvínově

Skvělá zpráva pro všechny litvínovské příznivce. Útočník Patrik Zdráhal zůstavá v Litvínově. Ve smlouvě měl klauzuli, kdy mohl do konce května odejít do zahraničí. Rychlonohý forvard ji nevyužil a rozhodl se zůstat na severu Čech. ”Je to pro nás skvělá zpráva, že se Patrik rozhodl u nás zůstat. Byl naším klíčovým hráčem a lídrem týmu v loňské sezóně. Patrikovi bychom zahraniční angažmá za jeho odvedenou práci samozřejmě přáli, ale jsme rádi, že zůstává. Věříme, že naváže na své výkony a pomůže Litvínovu v nové sezóně k úspěchu,” říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Sedmadvacetiletý šikula loni prožil svůj nejlepší extraligový ročník. V černožlutém dresu odehrál osmačtyřicet utkání, ve kterých vstřelil dvacet branek a přidal dvaadvacet asistencí. Patřil k nejlepším hráčům Vervy a probojoval se až do národního týmu. Mistrovství světa mu uteklo jen těsně, v národním týmu působil až do závěrečného turnaje ve Švédsku. 

V reprezentačním dresu v loňské sezóně odehrál devět zápasů s bilancí šesti bodů (3+3). V novém extraligovém ročníku se tak litvínovští fanoušci mohou opět těšit, že uvidí Patrika Zdráhala v litvínovském dresu. 

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >