A-tým 07.12.2020

Takové vítězství v sezóně potřebujete, říká Martin Hanzl

Verva vyhrála souboj s posledním celkem 3:2, ale vítězství se nerodilo lehce. Poslední tým TELH České Budějovice po dvě třetiny svému soupeři značně zatápěly. Až vyrovnání z hokejky Martina Hanzla zlomilo zápas ve prospěch černožlutých.
Dvě třetiny tahal Litvínov za kratší konec pomyslného provazu. Tým ale ukázal vnitřní sílu a ve třetí třetině zvládl obrat, který znamenal, že tři body zůstaly na severu Čech. "Druhá třetina nebyla z naší strany vůbec dobrá a řekli jsme si, že do té třetí musíme nastoupit úplně jinak a myslím si, že se to povedlo. Přehrávali jsme je a takové zápasy v sezóně určitě potřebujete," říkal po obratu střelec vyrovnávací branky Martin Hanzl. 

Litvínovský šikula si musí zvykat na novou roli ve své formaci, kde jeho úkoly jsou především defenzivnějšího rázu. "Jako centr hraju více dozadu a snažím se být nápomocen obráncům. Nejsem toho moc fanoušek (smích), ale myslím si, že jsem se v téhle činnosti dost zlepšil, ale pořád je tam dost věcí, které mi ještě nejdou. Musím to pořád pilovat na každém tréninku, ale dneska jsme byli +2, takže asi dobrá práce," smál se Hanzl.

Celý rozhovor s Martinem Hanzlem: 
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Žáci 19.10.2020

ŠESTKA: O prohře s lounským Slovanem se rozhodlo ve druhé třetině

Litvínovští šesťáci mají na svém kontě pouze čtyři zápasy, začátkem října bojovali proti Lounům o první body do tabulky. Do utkání ale nevstoupili dobře, když skóroval Zörner, poté dvakrát inkasovali v druhém dějství a byla z toho prohra 2:5. V aktuální tabulce jim patří poslední místo, v kolonce bodů svítí nula.
Více >