Tiskové zprávy 29.03.2021

Útočník Martin Havelka pokračuje v Litvínově

Vedení klubu se dohodlo s odchovancem Martinem Havelkou na nové dvouleté smlouvě. Dvaadvacetiletý útočník tak bude oblékat černožlutý dres i v následujících dvou sezónách.
Martin Havelka je odchovancem litvínovské mládeže. V klubu působí od svých hokejových začátků. Důrazný útočník byl pravidelným mládežnickým reprezentantem a zahrál si i na mistrovství světa do osmnácti let. Za A-tým debutoval v sezóně 2017/2018. Převážně ale působil v Chance lize v partnerských Litoměřicích. Za Vervu se výrazněji prosadil až v loňské sezóně, kdy odehrál 31 zápasů. Ve své kariéře odehrál za Litvínov 75 extraligových duelů s bilancí dvou branek a dvanácti asistencí. „Jsme rádi, že jsme se domluvili s Martinem na nové smlouvě. V první půlce sezóny předváděl velmi dobré výkony, ale přibrzdilo ho zranění. Věřím, že se bude posouvat dále,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.


Havelkova hra je založená především na důrazu a agresivitě. V loňském ročníku si skvěle sedl s parťáky Filipem Heltem a Pawlem Zygmuntem, se kterými vytvořil nebezpečnou čtvrtou lajnu. Se sedmi body za gól a šest asistencí zažil nejlepší extraligovou sezónu. Díky svým výkonům si vysloužil novou dvouletou smlouvu. „Potěšilo mě, že Verva projevila zájem o mé setrvání v klubu. Je to můj mateřský klub a má srdcová záležitost, takže není nic víc, než hrát v Litvínově,“ říká útočník Martin Havelka.Preview - Dorost včera

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov