Rozhovory 08.08.2019

Už bych radši přestal dávat góly a nechal si něco na sezónu, směje se Viktor Hübl

Litvínov dnes sehrál domácí utkání proti borcům z Mladé Boleslavi. Zápas byl velmi vyrovnaný a za stavu 3:3 dospěl až do prodloužení. Tam byli šťastnější hosté. Verva tak padla poměrem 3:4 v prodloužení. Viktor Hübl si ovšem na své konto připsal další dva kanadské body! ”Mám teď asi trochu štěstí, doufám, že si to nevystřílím. Už bych radši přestal dávat, ať si nechám něco na sezónu.” směje se litvínovský střelec v rozhovoru.
Verva dnes sice o gól nestačila na svého protivníka, avšak litvínovský matador Hübl se opět činil! Viktor dnes jeden gól vstřelil a na druhý přihrál. Dohromady má tedy za tři přípravná utkání už 7 kanadských bodů za 4 branky a 3 nahrávky! V přípravě se mu tedy zatím mimořádně daří. "Zatím to neřeším. Je to příprava. Teď je důležité se co nejlépe připravit a uvidíme v sezóně. Hlavně aby to klapalo tam a fungovalo to během extraligy." říká skromně Viktor Hübl. Co dalšího černožlutý střelec prozradil se dozvíte ve videu.
Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Zápasy - Dorost 24.09.2020

Kladenský direkt, dorostenci nestačili na Rytíře a prohráli vysoko 1:5

Litvínovští dorostenci chtěli dát zapomenout na předešlý neúspěch proti Mladé Boleslavi, kdy selhali až v závěrečném prodloužení. Na ledě Kladna se ale nic neodvíjelo podle jejich představ, chemici rychle inkasovali a po patnácti minutách hry prohrávali 0:3. Jediný zásah Severočechů zajistil Vít Beran, černožlutí nakonec padli 1:5.
Žáci 23.09.2020

DEVÍTKA: Demolice Loun a těsná prohra s Energií

Nový ročník před nedávnem odstartovali i litvínovští deváťáci. Černožlutí mládežníci vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím proti Lounům, o týden později ale ve vyrovnaném duelu nestačili na Karlovy Vary.