A-tým 30.04.2022

V pondělí A-tým odstartuje letní přípravu

V pondělí 2. května zahájí svěřenci trenérů Růžičky a Mlejnka první fázi letní přípravy. Po čtyřech týdnech volna se opět sejdou na ZS Ivana Hlinky.

Hráče čeká náročná předsezónní fáze, kde se budou kondičně připravovat ke startu nového extraligového ročníku. "Budeme trénovat devět týdnů. Pak dostanou hráči ještě čtrnáct dní volno. Na led bychom chtěli jít 25. července. Většinu té první fáze chceme trénovat na suchu, ale zapojíme tam i led," říkal směrem k letní přípravě hlavní trenér Vervy Vladimír Růžička. 

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >