A-tým 18.12.2020

Vervu na měsíc posílí z Jihlavy útočník Fronk s obráncem Kolářem

Vedení Litvínova se dohodlo s jihlavskou Duklou na měsíční výpomoci obránce Daniela Koláře a útočníka Jiřího Fronka. Oba hráči se zapojí do pátečního tréninku v Litvínově.
Verva zvyšuje konkurenci ve svém kádru a prozatím na měsíc přivádí dva hráče z Dukly Jihlava. Obránce Daniel Kolář si už za Litvínov zahrál, když v přípravě stihl odehrát ve žlutočerném dresu dva duely, ve kterých si připsal jednu asistenci.

Jiří Fronk litvínovský dres v kariéře zatím neoblékl. Rodák z nedalekých Loun začal svou kariéru v Chomutově, kde i debutoval v extralize. Nejvýrazněji se v kariéře prosadil až v Jihlavě. V loňské a letošní sezóně odehrál za Duklu 72 zápasů se slušnou bilancí 29 gólů a 27 asistencí. Teď může vypomoci litvínovské ofenzivě formou střídavých startů.
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Žáci 19.10.2020

ŠESTKA: O prohře s lounským Slovanem se rozhodlo ve druhé třetině

Litvínovští šesťáci mají na svém kontě pouze čtyři zápasy, začátkem října bojovali proti Lounům o první body do tabulky. Do utkání ale nevstoupili dobře, když skóroval Zörner, poté dvakrát inkasovali v druhém dějství a byla z toho prohra 2:5. V aktuální tabulce jim patří poslední místo, v kolonce bodů svítí nula.
Více >