A-tým 27.01.2021

Viktor Hübl: Potřebujeme každý bod. Ivan Hlinka? Výborný hokejista a skvělý člověk

Fanoušci to mohou vnímat jako kolorit, Viktor Hübl opět překonal další rekord, tentokrát v klubové produktivitě přeskočil Ivana Hlinku. Symbolicky na den jeho narozenin. Hüblův bodový přínos byl velmi důležitý, protože i díky němu přetlačila Verva Vítkovice.
Utkání začalo ze strany Litvínova vlažně, za což přišel trest v podobě branky Krenželoka. Ridera byla při chuti, což její hráči potvrdili i na začátku druhého dějství. Prosadil se aktivní Werbik. Severočeši se do utkání vrátili, nejdříve slavil Jarůšek, poté v přesilové hře zazářil právě Viktor Hübl. O vítězství se rozhodlo v poslední třetině, se štěstím dopravil kotouč za Svobodova záda Látal.

„Bojovné utkání a naštěstí jsme vítězství urvali my,“ řekl po zápase. Hübl na sebe upoutal pozornost druhou litvínovskou brankou, která padla v početní převaze 5 na 3. Pospíšil rozhýbal vítkovické hráče a nahrál Hüblovi, který zakončoval prakticky z nulového úhlu. „Pěkně sehraná akce a zrovna to vyšlo na mě,“ dodal upřímně.

„Těžko říct, nikdo s tím nepočítal,“ okomentoval další milník, tentokrát překonal legendárního Ivana Hlinku v počtu bodů. „Odmítám srovnání s panem Hlinkou, přeci jenom na to potřeboval o půlku méně zápasů,“ pokračoval Hübl.

Po zápase zkušený forvard zavzpomínal na klubovou ikonu. „Pro mě to byl neskutečný hokejista, a pak jsem ho poznal i jako výborného člověka,“ pravil ostřílený matador. „Osobnost a jeden z nejlepších hokejistů v Čechách,“ dodal.

Celý rozhovor s Viktorem Hüblem: 

Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Žáci 19.10.2020

ŠESTKA: O prohře s lounským Slovanem se rozhodlo ve druhé třetině

Litvínovští šesťáci mají na svém kontě pouze čtyři zápasy, začátkem října bojovali proti Lounům o první body do tabulky. Do utkání ale nevstoupili dobře, když skóroval Zörner, poté dvakrát inkasovali v druhém dějství a byla z toho prohra 2:5. V aktuální tabulce jim patří poslední místo, v kolonce bodů svítí nula.
Více >