Rozhovory 03.09.2020

Všechno jsme chtěli hrát do prázdné brány, smutní po prohře s Duklou Martin Látal

Sám oslavil první branku v černožlutém dresu, útočník Martin Látal ale přesto nemohl být plně spokojený. Litvínov totiž na domácím ledě v přípravě nestačil na Jihlavu v poměru 1:3.
„Hodnotí se to špatně, prohráli jsme docela jednoznačně. Prvních pět minut to vypadalo, že bychom mohli odskočit, ale celý zápas jsme přehrávali situace a chtěli jsme hrát všechno do prázdné brány. To v dnešním hokeji nejde, byli jsme za to potrestáni,“ vyprávěl sklesle po utkání. 

Dukla o svém vítězství rozhodla v závěrečné dvacetiminutovce, kdy přidala klíčové dva góly. „Nehráli jsme to, co jsme měli. Každý chtěl hrát na puku, oni nám je pak lepším pohybem sbírali a dostávali se do šancí. Kdyby David Honzík nezachytal, tak to mohlo skončit i hůř,“ hledal rozhodující aspekty porážky Látal. 

Jedním z mála pozitiv je tak první přesný zásah dvaatřicetiletého útočníka. „Petry mi to dal fantasticky. Dobrusloval jsem do třetiny a myslel jsem, že mi to nahraje, protože nerad střílí. Dal mi to krásně přes dva hráče,“ popisoval rodák z Olomouce. 

Celý rozhovor s Martinem Látalem:

Preview - Dorost včera

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov