Klub 08.01.2020

Zemřel obránce Zdeněk Nikodým

Ve středu 8. 1. 2020 ve věku 93 let zemřel jeden ze zakladatelů litvínovského hokeje obránce Zdeněk Nikodým.
Poprvé za Litvínov nastoupil už v roce 1946, kdy hrál Litvínov I. třídu a jako jediný se z tehdejšího mužstva probojoval až do prvoligového týmu. Premiérovou sezónu v lize odehrál v obranné dvojici s Vladimírem Kýhosem starším a poté nastupoval hlavně za B mužstvo.

V sezóně 1965/1966 vedl 20 kol Litvínov jako trenér. Byl pracovníkem odboru výstavby a podílel se aktivně i na výstavbě zimního stadionu v Litvínově. Po přestěhování do Brna pravidelně navštěvoval zápasy, které Litvínov na jihu Moravy odehrál. Stále si udržoval přátelský vztah k mužstvu jeho generace a klubu.

Čest jeho památce.
Zápasy - Dorost včera

Černá série je u konce! Dorost porazil Havířov 3:1

Litvínovští dorostenci po třech zápasech zabrali a dokázali naplno bodovat. Chemici proti Havířovu otočili nepříznivý stav a o zisku tří bodů rozhodli až v samotném závěru. Dva góly vstřelil útočník David Skuhrovec.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
PSG Zlín
HC VERVA Litvínov