Plán ledu (5. 11. - 11. 11. 2018)plan_ledu_5-11_11-11.pdf10.11.2018
Plán ledu (29. 10. - 4. 11. 2018)plan_ledu_29-10_4-11.pdf01.11.2018
Plán ledu (22. 10. - 28. 10. 2018)plan_ledu_22-10_28-10.pdf22.10.2018
Plán ledu (15. 10. - 21. 10. 2018)plan_ledu_15-10_21-10.pdf18.10.2018
Plán ledu (8. 10. - 14. 10. 2018)plan_ledu_8-10_14-10.pdf07.10.2018
Plán ledu (1. 10. - 7. 10. 2018)plan_ledu_1-10_7-10.pdf03.10.2018
Plán ledu (24. 9. - 30. 9. 2018)plan_ledu_24-9_30-9.pdf21.09.2018
Plán ledu (17. 9. - 23. 9. 2018)plan_ledu_17-9_23-9.pdf14.09.2018
Plán ledu (10. 9. - 16. 9. 2018)plan_ledu_10-9_16-9.pdf07.09.2018
Aktuality
07.02.2019

Proběhlo setkání vedení klubu s fanoušky

Ve středu 6. 2. od 17:00 proběhlo setkání vedení klubu s fanoušky na litvínovské Loutkárně. Setkání se účastnil generální ředitel klubu Jiří Šlégr, sportovní ředitel Josef Beránek a hlavní trenér Milan Razým.
skrýt
24.01.2019

V úterý 19. 2. 2019 v TV s Třincem od 17:20

V úterý 19. února čeká Vervu domácí utkání s Oceláři už v 17:20. Duel bude vysílat Česká televize.
zobrazit více
04.01.2019

Klub uplatnil opce na Lukáše Válka a Jaroslava Januse

Vedení HC VERVA Litvínov uplatnilo opce na příští sezónu na útočníka Lukáše Válka a brankáře Jaroslava Januse. Klub bude dále s hráči jednat o prodloužení smluv na více let.
28.12.2018

Derby s Chomutovem vyprodáno!

Dnešní derby s Piráty Chomutov je vyprodané!
27.12.2018

Romančík se Šestákem pomohou Kladnu

Vzhledem k angažování obránců Pichého a Graborenka uvolní Verva obránce Šestáka s Romančíkem na měsíc formou střídavých startů kladenským Rytířům. “Reagujeme na aktuální situaci příchodu dvou obránců na měsíc s tím, že je potřeba, aby hráči, kteří se momentálně nevejdou do sestavy měli zápasové vytížení a byli připraveni kdykoliv naskočit za náš tým,” říká generální klubu ředitel Jiří Šlégr.
Další aktuality
Zápasy - Dorost 17.01.2019

DOR: Povedená první třetina! Litvínov porazil Plzeň 3:0

Severočeši narazili na tradiční český klub, plzeňskou Škodu. Oba týmy na sebe narazily v průběhu sezony již několikrát. Na počátku ročníku vyhráli Západočeši 2:0. V dalších utkáních už ale štěstí přálo černožlutým. Nejdříve vyhráli 6:5 po prodloužení, poté v polovině prosince porazili Škodu 5:1.
Mládež 14.01.2019

Příjemné starosti! Slavík byl povolán do reprezentace

Litvínovský útočník Marek Slavík byl nominován do reprezentace do šestnácti let. Mladá litvínovská naděje se zúčastní přípravného kempu a dvou přátelských utkání. Reprezentační sraz se odehraje v Hodoníně od 21. - 23. ledna 2019.
Zápasy - Junioři 12.01.2019

JUN: Junioři obdrželi šestigólový výprask od Třince

T ř i n e c - Junioři k dalšímu zápasu DHL Extraligy juniorů zamířili do dalekého Třince, kde se utkali s tamními Oceláři. Zápas se pro černožluté barvy od začátku nevyvíjel dobře a nakonec skončil prohrou 0:6. Chemiky může těšit alespoň bod z nadstavby, kterou ovládli po nájezdech, ten rozhodující proměnil Ondřej Dufek.