Zápasy - Dorost 28.02.2019

Litvínovské trápení na pokračování, dorostenci podlehli Kladnu 2:5

Foto Reportáž
Souboj dvou celků, které mají úplně opačné problémy. Domácímu Kladnu patří první příčka celé tabulky, Severočechům pořádně zatopila série proher, která je srazila až na poslední místo. Nelichotivou šňůru nezvrátili ani na Kladně, i přes vyrovnanou první třetinu domácí vyhráli 5:2, Středočeši rovněž získali bonusový bod.
28.2.2019
ČEZ stadion Kladno
5:2
2:1, 2:1, 1:0 - N 1:0

Kladno

Gabriška (Suk) – Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Kouba, Bareš, Procházka, Sojka, Hrabík, Šilhavý, Bareš, Nedvěd, Adam, Šapovaliv, Chrenka.

Herkommer (Ešler) – Werner, Hynek, Cimrman, Hocelík, Kadár, Kuchař – Beran, Dej, Šikl, Adámek, Kočárek, Postl, Špaček, Brouček, Skuhrovec.

Branky a nahrávky

7. Ticháček (Alscher), 19. Ticháček (Kohlíček), 36. Sojka (TS), 39. Ticháček (Hrabík, Adam), 59. Sýkora (Sojka), 63. Ticháček (Alscher, Šapovaliv)

1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 5:2

Utkání odstartovala vyloučení, poněvadž se na trestnou museli postupně odebrat litvínovský Kadár a Dej, na straně druhé se provinil Chrenka. A právě ve hře 4 na 3 šli do vedení domácí. Alscher nahrál Jiřímu Ticháčkovi, který propálil brankáře hostí a vytvořil si tak entrée ke svému hvězdnému večeru.

Černožlutí se snažili o vstřelení branky, což se nakonec stalo na začátku 12. minuty. Daniel Dej se prosadil po individuální akci a vyrovnal skóre. Užuž to vypadalo, že remíze bude platit i do další třetiny. Proti tomu se postavil znovu Jiří Ticháček, jenž těžil z Kohlíčkovy nahrávky.

Druhé dějství přineslo opět rozdávání trestných minut na obou stranách. Z nedisciplinovanosti ovšem těžili hosté, kteří se ve hře 4 na 4 prosadili. Do velké šance se dostal David Skuhrovec, litvínovský útočník po vydařeném úniku překonal Gabrišku.

To však bylo z litvínovské strany vše, poté se roli favorita pevně ujali domácí. Nejdříve trestné střílení proměnil Adam Sojka, poté zkompletoval hattrick kladenský obránce Jiří Ticháček. Ve třetí třetině se ještě prosadil domácí Lukáš Sýkora a pečetil výhru 5:2.

V tzv. nadstavbě se prosadil hrdina Rytířů Jiří Ticháček a zařídil Středočechům i bonusový bod.