Zápasy - Dorost 06.03.2020

Vynikající třetí dějství! Dorostenci otočili skóre a porazili Přerov 6:1

Foto Reportáž
Nabitý program pokračoval na ledě předposledního Přerova, kde chtěli černožlutí protáhnout svou vítěznou sérii. Lépe začali hosté, kteří skórovali už v deváté minutě. Litvínov si nechal trefy až na samotný závěr, prosadil se celkem šestkrát. Hned tři hráči Litvínova zaznamenali tři body.
6.3.2020
Přerov
1:6
1:0, 0:0, 0:6

Přerov

Žurek (Vojtek) – Koblížek, Svozil, Růžička, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Kuchta, Hyža, Buršík, Mann, Hanák, Šilhavý

Čermák (Ešler) – Kuchař, Filip, Hocelík, Werner, Kadár, Hora, Martínek – Špaček, Postl, Slavík, Skuhrovec, Beran, Adámek, Iljuk, Krocker, Vopat, Dej, Brouček

Branky a nahrávky

10. Hradil (Halík)
41. Vopat (Kuchař, Skuhrovec), 41. Dej, 42. Skuhrovec (Krocker, Vopat), 44. Hocelík (Skuhrovec, Vopat), 51. Kuchař (Dej), 55. Dej (Werner)

1:0, 1:6

Hosté darovali domácím výhodu hned v první minutě, protože na trestnou lavici zaplul Dej. Nastalou situaci Zubři nevyužili a hra se vyrovnala. Tento fakt platil do konce první desetiminutovky. Halík vyslal do útoku Radima Hradila, a ten překvapil Čermáka. Litvínov se do konce třetiny snažil srovnat krok, ale jeho šance končily v područí přerovského Žurka.

Na góly skoupé bylo také druhé dějství. Hráči to fanouškům vynahradili vyloučeními. Nejdříve si na dvě minuty odpočinul Vopat, po minutě jej doplnil přerovský Billa. Ani jeden tým neproměnil dílčí přesilovou hru. Podobně tomu bylo i v případě Berana, který se provinil sekáním. Zubři marně dobývali Čermákův hrad.

Zakřiknutí hosté nakonec prolomili stud a do závěrečné části vlétli jako uragán. Nejdříve putoval kotouč od Skuhrovce přes Kuchaře až na Jana Vopata. Člen slavné dynastie neměl problém překonat brankáře Přerova. O pár sekund později slavili hosté znovu, tentokrát po individuální akci zavěsil Daniel Dej. Úvodního tlaku využil také David Skuhrovec, který zužitkoval pas Krockera.

Severočeši mohli zabrat na plné obrátky, když kluziště na dvě minuty opustil Šilhavý. Přesilová hra trvala sotva třicet vteřin, poté fauloval hostující Dej. Ve hře 4 na 4 se ale opět dařilo mladým chemikům. Tentokrát vyslal bombu Lukáš Hocelík. Další gól měl na svědomí Jakub Kuchař, který těžil ze spolupráce s Dejem. Často faulovaný Daniel Dej dokonal litvínovský nátlak, když v 55. minutě vstřelil šestý černožlutý gól. Litvínov se díky otočenému utkání posunul tabulkou vzhůru.

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Žáci 19.10.2020

ŠESTKA: O prohře s lounským Slovanem se rozhodlo ve druhé třetině

Litvínovští šesťáci mají na svém kontě pouze čtyři zápasy, začátkem října bojovali proti Lounům o první body do tabulky. Do utkání ale nevstoupili dobře, když skóroval Zörner, poté dvakrát inkasovali v druhém dějství a byla z toho prohra 2:5. V aktuální tabulce jim patří poslední místo, v kolonce bodů svítí nula.