Verva TV
This text will be replaced
Ohlasy po utkání 09.01.2022

P. Straka: Jako bychom se báli vyhrát

Útočník Petr Straka zvyšoval v první třetině už na 2:0 pro Litvínov. Jenže chemici dvoubrankový náskok ztratili a prohráli v prodloužení. Jak zkušený forvard hodnotil nedělní utkání?
Ohlasy po utkání09.01.2022

Tisková konference po utkání s Kometou

Trenéři Jiří Kalous a Vladimír Růžička hodnotí nedělní utkání.

Ohlasy po utkání04.01.2022

A. Kudrna: Jsme rádi, že jsme dokázali duel otočit

Verva dokázala otočit duel s Plzní. V průběhu utkání chemici prohrávali 1:3, ale díky bojovnosti dokázali zápas srovnat a v prodloužení rozhodl parádní střelou útočník Andrej Kudrna. Jak hodnotil úterní zápas?

Ohlasy po utkání04.01.2022

Tisková konference po utkání s Plzní

Trenéři Miloš Říha a Vladimír Růžička hodnotí úterní utkání.

Ze zákulisí29.12.2021

Rekord Viktora Hübla

21. prosince v Třinci překonal Viktor Hübl historický rekord v počtu odehraných zápasů v nejvyšší soutěži. Před zahájením včerejšího utkání s Pardubicemi dostal náš kapitán od vedení klubu památeční zlatý dres, pogratulovali mu ředitel Tipsport extraligy Josef Řezníček, zástupci Radegastu, starostka města Litvínov Kamila Bláhová a Viktorova rodina. Vanto, ještě jednou gratulujeme!

Ohlasy po utkání28.12.2021

Denis Godla: Ve všem jsme byli horší

Brankář Denis Godla byl proti Pardubicím vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Opět předvedl výborný výkon, ale jeho tým přesto Dynamu podlehl 1:5. Jak hodnotil úterní duel?

Ohlasy po utkání28.12.2021

Tisková konference po utkání s Pardubicemi

Trenéři David Havíř a Vladimír Růžička hodnotí úterní duel.

Ze zákulisí28.12.2021

Gratulace Viktoru Hüblovi k překonání rekordu

Viktor Hübl v utkání s Třincem překonal extraligový rekord v počtu odehraných zápasů. Co mu vzkázal poslední držitel rekordu Petr Kadlec a trenéři, kteří ho provázeli jeho kariérou? Podívejte se na video, které se během ceremoniálu před utkáním s Pardubicemi objevilo na obrazovce.

Ze zákulisí24.12.2021

Vánoční dotazník

Pro zástupce každé národnosti v našem týmu jsme připravili vánoční dotazník. Kdo má jako oblíbený dárek ponožky? Jaké je typické štědrovečerní jídlo v Polsku, na Slovensku v Kanadě, či v Lotyšsku? Jak jde našim hráčům zpěv koled? Více se dozvíte v našem dotazníku. Všem našim fanouškům přejeme klidné prožití vánočních svátků.

Rozhovory22.12.2021

Vladimír Růžička o svých začátcích v Litvínově

Vladimír Růžička patří mezi legendy českého hokeje. Současný litvínovský kouč vzpomíná v obsáhlém rozhovoru na své začátky v Litvínově, svou hráčskou i trenérskou kariéru a přibližuje jaké emoce s ním cloumaly, když se vrátil po dvaatřiceti letech do svého mateřského klubu jako hlavní trenér.

Další stránky
123456>>
×
Dnes v 17:00 | Jun.
Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov