Verva TV
This text will be replaced
Ze zákulisí 20.07.2021

A-tým po volnu poprvé na ledě

A-tým se dnes po volnu poprvé sešel na ledové ploše. Hráči absolvovali hodinu a půl dlouhý trénink. Jak trénink vypadal?
Ze zákulisí19.07.2021

Představení posily do nové sezóny

Představujeme posilu do nové sezóny 🤩

Ze zákulisí19.07.2021

A-tým zahájil výkonnostními testy další fázi

V pondělí se po čtrnáctidenním volnu sešel kompletní A-tým na ZS Ivana Hlinky, kde zahájil další fázi letní přípravy výkonnostními testy. Hráče ráno čekaly testy v rozvičovně a před polednem podstoupili i nepopulární wingate test. Od zítřka se bude A-tým připravovat na novou sezónu na ledové ploše.

Akce pro fanoušky08.07.2021

Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník "Vlasatého zápasu". Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům okolí, které si často důvod ztráty vlasů neuvědomuje. Díky vám a dobrovolným dárcům jsme mohli 5leté Matyldě splnit její přání a prostřednictvím Lucie Staňkové z Nového hára předat vlasovou náhradu. Výroba této paruky trvá téměř měsíc a je třeba ostříhat přibližně 5 dobrovolníků na jednu takovou vlasovou náhradu. Sladit se pochopitelně musí i barva vlasových pramenů. V letošním ročníku se nám přihlásilo celkem 10 dobrovolných dárců z řad našich fanoušků, které ostříhaly profesionální kadeřnice z našich partnerských salónů. Velké poděkování patří Martě Moravcové ze Salon Marta Moravcová v Teplicích a Jessice Šlégrové ze salónu Ladyspa z Teplic. Kvůli vládním opatřetním probíhalo stříhání až po jejich rozvolnění přímo v salónech. Ve videu se nechává ostříhat Jája Amlerová v salónu Marty Moravcové a Ondřej Sendrei v salonu Ladyspa u Jessi Šlégrové. Moc si vážíme vás všech, protože díky vám v tom nejsme sami. Jedeme v tom spolu! https://www.martamoravcova.cz/ http://www.ladyspa.cz/

Ze zákulisí02.07.2021

A-tým zakončil přípravu turnajem v pálkované

Poslední den neoblíbené letní přípravy si litvínovští hráči zpestřili turnajem v pálkované. I přes nepřízeň počasí se celý turnaj dohrál do konce a vítězem se stala dvojice Pawel Zygmunt s Martinem Havelkou, která porazila ve finále Petra Straku s Markem Slavíkem. Hráče čeká volno a individuální příprava do pondělí 19. července, kdy zahájí kompletní tým na ledě přípravu na novou sezónu.

Rozhovory01.06.2021

Svědomí mám čisté, říká P. Jánský po konci kariéry

S hokejem sice začínal v Mostě, do extraligy se ale prosadil v litvínovském dresu. Postupně se vypracoval ve výborného útočníka. Za Vervu odehrál přes 500 utkání, s černožlutými dokonce zdvihl nad hlavu mistrovský pohár. Peter Jánský už žádné další zápasy nepřidá, v šestatřiceti letech ukončil aktivní kariéru.

Ze zákulisí01.06.2021

Náročný trénink na mezibořských schodech

Hráči dnes absolvovali další náročný trénink na schodech v Meziboří. A-tým pravidelně po standardní tréninkové jednotce polyká dávky v úterý na schodech a ve čtvrtek na sjezdovce .

Ze zákulisí24.05.2021

Trénink očima Davida Skuhrovce

A-tým dnes poprvé v letní přípravě vyjel na ledovou plochu. Jak vypadal první trénink v mostecké A-BENET Areně? Na to se můžete podívat očima mladého útočníka Davida Skuhrovce, kterého jsme vybavili akční kamerou. Ve videu uvidíte exkluzivní záběry přímo z ledové plochy.

Rozhovory18.05.2021

Stříteský:Je to hezký pocit vracet se do Litvínova

Obránce Matěj Stříteský se po sedmi letech vrací do Litvínova. Co rozhodlo o návratu a jak vzpomíná na své předchozí působení na severu Čech se třicetiletý zadák svěřil v rozhovoru 👇

Rozhovory05.05.2021

Je to splněný sen, září Gut po přestupu do Vervy

Když Litvínov vyhrál v roce 2015 extraligový titul, tak byl Michal Gut u toho. Viděl všechny finálové zápasy a ve dvanácti letech si užil i křepčení s pohárem na ledě i v kabině. Nyní se stal novou posilou litvínovského A-týmu, kde bude bojovat o místo v sestavě. Pro talentovaného útočníka je angažmá v Litvínově splněným snem. Jak se zrodil jeho přestup do Vervy a co očekává od nového angažmá? Na tyto a spoustu dalších otázek odpověděl v obsáhlém rozhovoru.

Další stránky
123456>>