Verva TV
This text will be replaced
Ohlasy po utkání 18.08.2019

A. Jánošík: Utkání mělo vysoké tempo

Adam Jánošík v dnešním utkání proti Vladivostoku zužitkoval přesilovou hru a vyrovnal stav zápasu na 3:3. V přípravě je nejproduktivnějším obráncem týmu. Jak hodnotil utkání a co říká na přípravu před startem nové sezóny?
Rozhovory10.08.2019

Máme na čem pracovat, říká o přípravě trenér Šlégr

Hlavní trenér Vervy Jiří Šlégr se v rozhovoru rozpovídal o průběhu přípravy na novou sezónu, zhodnotil vystoupení některých hráčů během přípravných zápasů a přiblížil i další plány před startem nové sezóny. Více v rozhovoru ⬇️

Ohlasy po utkání08.08.2019

V. Hübl: Radši už bych si nechal góly na sezónu

"Už bych radši góly přestal dávat a nechal si něco na sezónu," říká v rozhovoru po přípravném zápase s Mladou Boleslaví Viktor Hübl, který v utkání jeden gól vstřelil a na další přihrál. Dohromady za 3 přípravná utkání nasbíral už 7 kanadských bodů za 4 branky a 3 přihrávky!

Mládež05.08.2019

Soustředění žákovských kategorií v Hluboké

Na přelomu července a srpna proběhlo soustředění deváté třídy doplněné o některé hráče z páté, šesté, sedmé a osmé třídy v Hluboké nad Vltavou.

Rozhovory30.07.2019

Myšák:Zahrát si proti Jágrovi?Pro mě další zážitek

Honza Myšák v dnešním utkání proti Kladnu zazářil po boku Jakuba Petružálka třemi body a pomohl tak svému týmu k vítězství v prodloužení. Sedmnáctiletý útočník už zítra odjíždí na sraz reprezentační osmnáctky a příští týden bude bojovat s českým výběrem o úspěch na @hHlinka Gretzky Cup v Břeclavi! Jak hodnotil duel, kde si zahrál proti svému idolu Jaromír Jágr a co očekává od prestižního turnaje v Břeclavi? Více v rozhovoru ⬇️

Rozhovory17.07.2019

V Litvínově je super parta, říká D. Štich

Verva získala v průběhu letní přípravy důraznou posilu do obranných řad. Z Chomutova se do Litvínova přesunul urostlý obránce David Štich, který se s týmem připravuje od pondělka na ledové ploše. "Jirka Šlégr mi řekl, že mě nebude měnit, že potřebuje hráče, který to bude mydlit, ale samozřejmě čistě, abych nebyl pořád na trestné lavici. Hlavně důraz před naším brankářem, když bude potřeba, tak se zastat i našich klíčových hráčů. Konkrétní věci přijdou ale až s průběhem přípravy," vysvětluje David Štich.

Rozhovory16.07.2019

V. Hübl startuje 17. sezónu za Litvínov! Těším se

V pondělí se celý A-tým sešel na prvním tréninku na ledě v nové sezóně. Na ledové ploše nechyběl ani zkušený útočník Viktor Hübl, který odstartoval v Litvínově přípravu na svou 17. extraligovou sezónu v černožlutých barvách. "Člověk nemůže říci, že by se na přípravu úplně těšil, ale těší se na novou sezónu a na zápasy, jak je starší. Beru to tak, že se musím připravit, a to k tomu patří. Hlavně ať to jde pak v sezóně," říká litvínovská ikona k zahájení přípravy na ledě.

Ze zákulisí16.06.2019

Altisport Den Hráče: Lukáš Válek

Hokejisté v tomto období podstupují náročnou fázi sezóny. Letní příprava je nedílnou součástí kariéry každého hráče. Jak vypadá takový den extraligového hokejisty během suché přípravy?

Ze zákulisí07.06.2019

KNS první krůčky Kačenky Zíkové KlimTherapy

Pomáhat lidem, které naší pomoc potřebují je motem Konta našeho srdce a vidět, že naše podpora pomáhá je k nezaplacení. V neděli odjely Kačenka s maminkou na měsíční terapii do Klimkovic a už dnes nám Jana Zíková poslala video, na kterém Kačenka udělala své první krůčky bez pomoci. Kačenka je velká bojovnice a podle slov maminky má obrovskou chuť trénovat a cvičit. Kačenka chce chodit jako její dvojče Anežka. Klim-therapy v Klimkovicích není bohužel hrazena zdravotní pojišťovnou a proto jsme spolu se společností Inno Comp Bohemia pomohly Kačence a jsme rádi, že po necelém týdnu má Kačka takové skvělé výsledky. Jedeme v tom spolu. Konto našeho srdce.

Ze zákulisí07.06.2019

Dřina v Krknoších! Hráči zdolali Černou horu

Hráči se dnes vrací ze soustředění z Jánských Lázní, kde absolvovali náročný program složený z dvoufázových tréninků. Předposlední den je čekala týmová soutěž. Hokejisté byli rozděleni do dvou družstev a museli zdolat bezmála tři kilometry výšlapu v náročném terénu na Černou horu. Navíc každý tým musel při výšlapu vynést na vrchol mezi dvěma stanicemi několik zátěžových vest a aquahitů. Tým, ze kterého dorazil poslední hráč do cílové stanice prohrál. Z vítězství se mohla radovat žlutá skupina vedená Michalem Trávníčkem. Většina hráčů splnila náročný úkol za půl hodiny výškového výšlapu.

Další stránky
123456>>