Verva TV
This text will be replaced
Ohlasy po utkání 14.08.2020

Je to dobrý start, říká po premiéře Patrik Zdráhal

Patrik Zdráhal si ve včerejším utkání odbyl premiéru v litvínovském dresu. Nastoupil v elitní formace s Richardem Jarůškem a Samsonem Mahbodem a blýskl se dvěmi asistencemi. Jak hodnotil duel proti karlovarské Energii?
Ohlasy po utkání13.08.2020

Utkání jsem si užil, září po nule Š. Zajíček

Brankář Šimon Zajíček nastoupil poprvé v kariéře za A-tým do zápasu od začátku a hned se mohl radovat z vítězství svého týmu. Navíc pochytal všech 21 střel soupeře a mohl se radovat ze své premiérové nuly. Jak hodnotil zápas?

Ohlasy po utkání13.08.2020

Výsledek bych nepřeceňoval, říká trenér Országh

Verva odvetu proti Energii v pozměněné sestavě zvládla na jedničku. Jak hodnotil vysokou výhru svého týmu hlavní trenér Vladimír Országh?

Ohlasy po utkání12.08.2020

D. Štich: Musíme nahnat ztrátu z karantény

David Štich měl na hrudi pro utkání s karlovarskou Energií kapitánské céčko. Černožlutí, ale duel se svým rivalem nezvládli a prohráli vysokým rozdílem 0:5. Jak urostlý obránce hodnotil včerejší utkání?

Ze zákulisí27.07.2020

KNS: Splnilo Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13-ti leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou. Bára si přála pro sebe a svého mladšího brášku nový dětský pokojíček. Oslovili jsme naše partnery, kteří nám pomohli uskutečnit velký sen mladé slečny. Pan Marek Olexa z Teplic položil zcela zdarma zbrusu novou podlahu a pan František Aul, z nábytku Aul Litvínov, pro nás připravil cenově zvýhodněnou nabídku na vybavení celého pokojíčku. Při samotném předávání nechyběl ani mladší bráška Jindříšek, maminka Jana a za spolek Nové háro předsedkyně Lucie Staňková. Barunka měla z nového pokojíčku velkou radost a nejvíce se jí líbilo nové zrcadlo. Děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc, v tomto případě na nový pokojíček onkologické pacientky Barunky. Jedeme v tom spolu!

Ze zákulisí24.07.2020

První trénink očima Honzy Ščotky

První středeční trénink na ledě očima Honzy Ščotky, který měl na sobě připnutou akční kameru po dobu před tréninkové přípravy až do samotného tréninku na ledové ploše.

Ze zákulisí21.07.2020

Hráči A-týmu podstoupili výkonnostní testy

Litvínovský A-tým dnes absolvoval výkonnostní testy 💪🏋️‍♂️🚴‍♂️

Ze zákulisí17.07.2020

Ledová plocha pro novou sezónu

Ledová plocha ❄️ pro přípravu na novou sezónu je už hotova 💪💛🖤

Ze zákulisí25.06.2020

Trénink na Meziboří

Hráči se aktuálně nacházejí v předposledním týdnu suché fáze letní přípravy. Během čtvrtečního poledne opět polykali tréninkové dávky na nedalekém Meziboří, kde trénovali na schodech. A-tým se každé úterý a čtvrtek připravuje právě v horách nedaleko Litvínova.

Akce pro fanoušky22.06.2020

Cheza je jen jedna v letním kině

Jak jste si užili páteční premiéru dokumentu Cheza je jen jedna z dílny Bez frází v letním kině v Litvínově? My doufáme, že jste se dobře bavili 🙏 Cestu na litvínovský Koldům si našlo přes dvě stě našich příznivců 💛🖤 Děkujeme 👏

Další stránky
123456>>