Verva TV
This text will be replaced
Rozhovory 13.01.2021

Radegast ocenil rekordmana Viktora Hübla

Viktor Hübl byl oceněn společností Radegast devíti kartony piva Ratar za devět překonaných extraligových rekordů. Jeho posledním rekordem, který překonal v utkání s Brnem je nejvyšší počet kanadských bodů v základní části v historii Tipsport extraligy. Jak bylo těžké rekordy překonat a co udělá litvínovský matador s devíti kartony piva?
Ohlasy po utkání10.01.2021

Klub střelců? Důležité je vítězství, říká F. Lukeš

František Lukeš a celá jeho formace předvedla v dnešním utkání výborný výkon, když zařídila tři góly v brance soupeře. Litvínovský útočník si svým 250. gólem vystřelil vstupenku do Klubu hokejových střelců. Jaký gól považuje za nejcennější a jak hodnotil dnešní utkání?

Ohlasy po utkání10.01.2021

Tisková konference po utkání s Pardubicemi

Trenéři Richard Král a Vladimír Országh hodnotí nedělní utkání.

Ze zákulisí06.01.2021

Co prozradly dcery Viktora Hübla na svého tátu?

V úterním utkání zaznamenal Viktor Hübl tři kanadské body za asistence. Litvínov po měsíci konečně vyhrál za tři body, a tak mohli mít důvod k radosti i dcery litvínovského matadora. Co na svého tátu prozradily? Jakým je domácím kutilem nebo jak vypadá nálada u Hüblových pro vyhraném zápase? To se dozvíte v našem videu ⬇😎

Ohlasy po utkání03.01.2021

L. Žejdl: Návrat? Už jako malý jsem tu uklízel led

Lukáš Žejdl dnes nastoupil v extralize poprvé v černožlutém dresu. Do Litvínova se vrátil po dlouhých patnácti letech. Jak hodnotil dnešní duel a co očekává od angažmá v Litvínově?

Ohlasy po utkání03.01.2021

Tisková konference po utkání s Olomoucí

Trenéři Zdeněk Moták a Vladimír Országh hodnotí nedělní utkání.

Ohlasy po utkání28.12.2020

Bez gólu vyhrát nemůžeme, lamentuje Jiří Fronk

Verva utkání s plzeňskou Škodovkou nezvládla a prohrála 0:3. K aktivním hráčům patřil Jiří Fronk, ale ani on nenašel recept na výborně chytajícího Dominika Pavláta. Jak hodnotil šikovný útočník duel s Plzní?

Ohlasy po utkání28.12.2020

Tisková konference po utkání s Plzní

Trenéři Ladislav Čihák a Vladimír Országh hodnotí nedělní utkání.

Rozhovory24.12.2020

Jsme na Viktora pyšní, říkají rodiče Hüblovi

Viktor Hübl v úterý překonal extraligový rekord Petra Lešky v počtu kanadských bodů v základní části. Otřelý extraligový veterán má za sebou téměř 1200 extraligových klání. Na to jaké byly jeho hokejové začátky, jaký byl "Vanta" v dospívání a na mnoho dalších témat jsme vyzpovídali Viktorovi rodiče Miroslavu a Vladimíra Hüblovi.

Ze zákulisí23.12.2020

Konto našeho srdce nadělovalo v psím útulku

Poslední den před Vánocemi jsme nezapomněli ani na psí kamarády. Společně s firmou Platinum Natural Česká republika, která vyrábí vysoce kvalitní krmivo pro psy jsme se dohodli na společné nadílce psímu útulku v Litvínově. Celkem jsme předaly třicet šest balení 5kg krmiva z kuřecího masa a čtyři balení speciálních kuřecích paštik.

Další stránky
123456>>
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Sparta Praha