Verva TV
This text will be replaced
Sestřihy utkání 10.04.2018

17-18 LIT - KVA 1:5, 10. 4. Sestřih utkání

Sestřih všech branek zápasu

Patří ke článku:
       Verva inkasovala od Energie čtyřikrát ve 2. třetině a zůstává poslední

Přenosy z Tipsport extraligy: www.tvtipsport.cz/elh | Oficiální sestřihy z Tipsport extraligy: www.isport.blesk.cz
Ze zákulisí07.06.2019

Dřina v Krknoších! Hráči zdolali Černou horu

Hráči se dnes vrací ze soustředění z Jánských Lázní, kde absolvovali náročný program složený z dvoufázových tréninků. Předposlední den je čekala týmová soutěž. Hokejisté byli rozděleni do dvou družstev a museli zdolat bezmála tři kilometry výšlapu v náročném terénu na Černou horu. Navíc každý tým musel při výšlapu vynést na vrchol mezi dvěma stanicemi několik zátěžových vest a aquahitů. Tým, ze kterého dorazil poslední hráč do cílové stanice prohrál. Z vítězství se mohla radovat žlutá skupina vedená Michalem Trávníčkem. Většina hráčů splnila náročný úkol za půl hodiny výškového výšlapu.

Akce pro fanoušky03.06.2019

Dětský den s Vervou 2019

V neděli se konal na fotbalovém hřišti Dětský den s Vervou, na který zavítalo několik stovek nejmladších příznivců litvínovského hokeje. Pro děti byl připraven bohatý program včetně zábavných soutěží, autogramiády a opékání buřtů.

Akce pro fanoušky28.05.2019

Konto našeho srdce a Run and Help

Dnes proběhla charitativní akce Run and Help na teplických Stínadlech. Ve spolupráci s FK Teplice a mosteckými Černými Andělkami jsme se zúčastnili běhu pro dobrou věc. Za hráče přišli podpořit projekt Viktor Hübl, František Lukeš a Michal Trávníček. Více informací o celké akci ➡️ https://hcverva.cz/clanek.asp?id=Hokejiste-podporili-Run-and-Help-Pomahali-detem-v-regionu-8858

Rozhovory28.05.2019

J. Říha: Chci se v extralize ukázat

Jiří Říha, který posílil před novou sezónou Vervu v obranných řadách se minulý týden připojil k týmu v letní přípravě. Jak se zrodil jeho přestup do Litvínova a jak se zatím stačil na severu Čech rozkoukat?

Akce pro fanoušky15.05.2019

Litvínovští hokejisté podpoří projekt Run and Help

Litvínovští hokejisté podpoří projekt Run and Help společně s DHK Baník Most "Černí andělé" a FK Teplice. Akce se koná 28. května na Stínadlech v Teplicích. Akci můžete podpořit i vy! Více informací ➡️https://www.kontobariery.cz/Projekty/Projekty-Konta-BARIERY/Run-and-Help

Rozhovory15.05.2019

Je to pro mě výzva, říká David Honzík

Litvínov získal do brankoviště talentovaného brankáře Davida Honzíka, který přichází z jihlavské Dukly. Jak se stačil pětadvacetiletý brankář v Litvínově rozkoukat a jak se těší na spolupráci s reprezentačním trenérem brankářů Zdeňkem Orctem?

Mládež09.04.2019

M.Maštalířský:Proměňování šancí byl základ úspěchu

Na titulu osmé třídy se také významně podílel útočník Matěj Maštalířský, který se stal králem nahravačů proběhlého MMČR. V pěti utkání zaznamenal gól a deset asistencí. Jak hodnotil uplynulou sezónu?

Mládež07.04.2019

Vyhrát MČR? Fantazie, zářil kapitán Tomáš Holčák

Minulý týden osmáci vyhráli mistrovství republiky. Po devatenácti letech se tak Litvínov dočkal titulu v mládežnické kategorii. Na republice zářil kapitán týmu Tomáš Holčák, který byl vyhlášen nejlepším hráčem. Jak hodnotil celý turnaj?

Rozhovory02.04.2019

Play out je zklamáním, říká J. Šlégr

Generální ředitel klubu Jiří Šlégr v obsáhlém rozhovoru hodnotí uplynulou sezónu.

Další stránky
123456>>