Verva TV
This text will be replaced
Mládež 05.11.2018

J. Černý a J. Mikúš na tréninku s osmou třídou

S osmou třídou si přišli v pátek zatrénovat Jakub Černý a Juraj Mikúš! Jak hodnotí nastavenou spolupráci s mládeží a co říkají hráči osmé třídy na návštevu na svém tréninku? Více ve videu!

Další související videa

Mládež09.04.2019

M.Maštalířský:Proměňování šancí byl základ úspěchu

Na titulu osmé třídy se také významně podílel útočník Matěj Maštalířský, který se stal králem nahravačů proběhlého MMČR. V pěti utkání zaznamenal gól a deset asistencí. Jak hodnotil uplynulou sezónu?

Mládež07.04.2019

Vyhrát MČR? Fantazie, zářil kapitán Tomáš Holčák

Minulý týden osmáci vyhráli mistrovství republiky. Po devatenácti letech se tak Litvínov dočkal titulu v mládežnické kategorii. Na republice zářil kapitán týmu Tomáš Holčák, který byl vyhlášen nejlepším hráčem. Jak hodnotil celý turnaj?

Mládež01.04.2019

Byl to týmový úspěch, hodnotí zlato trenér Goga

Osmá třída vyhrála mistrovství republiky v Ostravě. Trenér Radek Goga hodnotí skvělý úspěch starších žáků, kteří do Litvínova přivezli zlaté medaile.

Mládež25.03.2019

J. Kotrla: Republika bude dobrá prověrka

Osmá třída ve středu odjíždí na mistrovství republiky do Ostravy! Jak vidí blížící se vrchol sezóny trenér osmé třídy Jindřich Kotrla?

Mládež25.03.2019

Hráči a trenéři A-týmu podpořili trénink 8. třídy

Honza Myšák, Honza Ščotka, Radim Skuhrovec a Zdeněk Orct dnes přišli na ranní trénink osmé třídy. Podpořili tak osmáky, kteří se připravují na mistrovství republiky, které se odehraje tento týden v Ostravě.

Mládež22.01.2019

Pojď hrát hokej za Litvínov!

Hledáte pro své dítě sportovní vyžití? Přiveďte ho na tréninky základny v Litvínově! Hokej je v České republice populární sport a navíc je v Litvínově do třetí třídy zdarma! Po přihlášení do klubu vám bude zapůjčena kompletní hokejová výstroj také zdarma. Od třetí třídy jsou příspěvky 500,-Kč měsíčně. Více informací: https://www.hcverva.cz/clanek.asp?id=Pojd-hrat-hokej-za-Litvinov-8626

Mládež05.11.2018

J. Černý a J. Mikúš na tréninku s osmou třídou

S osmou třídou si přišli v pátek zatrénovat Jakub Černý a Juraj Mikúš! Jak hodnotí nastavenou spolupráci s mládeží a co říkají hráči osmé třídy na návštevu na svém tréninku? Více ve videu!

Mládež01.11.2018

Se čtvrtou třídou si zatrénovali Hunkes a Baránek

Se čtvrtou třídou si dnes přišli zatrénovat Jiří Hunkes s Markem Baránkem! Jak se trénink líbil čtvrťákům a co na něj říkali litvínovští obránci? Podívejte se ve videu!

Mládež29.10.2018

Trávníček, Gerhát a Matoušek s pátou třídou!

Dnešní trénink páté třídy přišli podpořit kapitán Michal Trávníček, František Gerhát a Tomáš Matoušek. Všichni se zapojili do trénování a vypomohli tak mládežnickým trenérům. Jak si děti trénink užili a co říká na spolupráci trenér Jaroslav Hübl? Více se dozvíte ve videu!

Mládež18.10.2018

Myšák s Hüblem navštívili trénink šesté třídy

V rámci propojení mládeže s A-týmem chodí hráči na tréninky našich mládežníků. Trénink 6. třídy navštívil nejmladší hráč A-týmu Jan Myšák s matadorem Viktorem Hüblem. Jak se hráči zapojili do trénování a jak si šesťáci trénink s nimi užili? Na to se podívejte ve videu!

Mládež20.08.2018

L. Stehlík: Máme velkou motivaci

Lukáš Stehlík se stal na Memoriálu Petra Kalivody nejlepším střelcem. Jak hodnotil celý turnaj?

Mládež20.08.2018

D. Bartoš: Byli jsme jedna parta

Kapitán týmu juniorů Dan Bartoš po vítězství na Memoriálu Petra Kalivody

Mládež04.07.2018

J. Čutta: Cílem Skatemillu je zefektivnit pohyb

Minulý týden jsme zamířili do Skatemill centrum Liberec společně s našimi reprezentanty Janem Myšákem a Ondřejem Balážem, kteří se do Liberce jezdí zdokonalovat za Jakubem Čuttou, který u nás v loňské sezóně působil. Jakub provozuje v Liberci unikátní Skatemill, který využívá Benicky system a je tak jedním ze dvou center na celém světě, který tento systém využívá. "Cílem našeho centra je zefektivnit pohyb hráče na ledě, tak aby nedělal vše pouze silou, ale naopak, aby do svého pohybu vnesl lehkost a mohl se na ledě hokejem bavit," říká J. Čutta. Více o jeho centru a Benicky system se dozvíte v našem videu ⬇️

Mládež26.06.2018

Poslední letní trénink základny s J. Petružálkem

V pondělí se konal na letním stadionu poslední trénink letní přípravy nejmladší litvínovské kategorie! Na trénink základy dorazil i Jakub Petružálek s maskotem Vervákem a oba si společně s dětmi zatrénovali. Pro litvínovský potěr bylo připraveno na závěr tréninku překvapení v podobě skákacích hradů ve spolupráci se skakacihradylitvinov.cz!

Mládež13.06.2018

Trénink střelby 8. třídy s D. Tůmou a J. Ščotkou

Na včerejší individuální střelecký trénink části 8. třídy dorazily i naše nové dvě posily David Tůma a Jan Ščotka! Mladí hráči si tak vyslechli i pár cenných rad a zpestřili si trénink s hráči A-týmu!

Mládež19.04.2018

Poslední trénink základny očima Helta a Stříbrného

Filipu Heltovi a Josefu Stříbrnému jsme na včerejším posledním tréninku základny připěvnili naše akční kamery LAMAX Electronics CZ/SK! Jak vypadl trénink nejmladší kategorie jejich pohledem se můžete podívat sami!

Mládež20.03.2018

Trenér Nosek: Na semifinále se musíme připravit

Trenér Martin Nosek hodnotí čtvrtfinálovou sérii.

Mládež20.03.2018

J. Myšák: Máme velkou radost, ale jdeme dál!

Jan Myšák se na vítězství na Budějovicemi podílel hattrickem ! Výrazně se tak podílel na postupu do semifinále! Jak hodnotil utkání?

Mládež18.03.2018

"Na své góly nekoukám, říká Lukáš Stehlík.

Mladší dorostenec Lukáš Stehlík vstřelil ve čtvrtfinále Českým Budějovicím 4 góly!

Mládež16.03.2018

Pozvánka na play-off - Mladší dorost

Mladší dorostenci dnes zakončili nadstavbovou část a díky skvělým výkonům po celou sezónu si zahrají play off! 👏 🏒 Zajímá vás litvínovská budoucnost, tak přijďte naše mladé talenty podpořit! 🙌 Ve čtvrtfinále narazí na ⚔️ HC Motor České Budějovice​! V neděli je čeká od 16:00 utkání v Českých Budějovicích. Druhé utkání sehrají v úterý na zimním stadionu Ivana Hlinky od 17:30. Případný třetí duel by se hrál opět v Litvínově ve středu od 17:30. Kluci budou potřebovat vaší podporu, tak přijďte zaplnit stadion a pomozte mladším dorostencům k vytouženému snu 🏆

Mládež09.02.2018

Trénink očima brankáře - MDO: David Čermák

Jak vypadá část brankářského tréninku pod vedením Zdeňka Orcta? Podívejte se v krátkém sestřihu očima mladšího dorostence Davida Čermáka, díky naší akční kameře X10 od společnosti LAMAX Electronics CZ/SK​!

Mládež27.11.2017

2. třída HC Litvínov - utkání o přestávce

V pátek o přestávku v utkání s Vítkovicemi se na ledě představili hráči naší druhé třídy! Jak si vedli? Připravili jsme pro vás krátké video!

Mládež17.10.2017

Hvězda měsíce září ELMD - Jan Myšák

Jan Myšák byl v neděli oceněn ČSLH a hokej.cz jako hvězda měsíce září v kategorii extraliga mladšího dorostu! Honza v osmi zápasech posbíral neskutečných 41 bodů za 26 gólů a 15 asistencí! Cena je udělována hráči, který podával v příslušném měsíci výborné výkony, vynikl užitečností pro mužstvo a jsou vzorem pro spoluhráče i soupeře.

Mládež04.07.2017

Ohlédnutí za posledním červnovým kempem

Na poslední červnový kemp dorazili i mistři světa! Robert Reichel s Ondřejem Weissmannem donesli mladým hráčům ukázat i medaile.

Mládež23.03.2017

R. Skuhrovec: Hnala nás zdravá konkurence

Radim Skuhrovec hodnotí uplynulou sezónu mladšího dorostu.

Mládež22.03.2017

R. Mrázek: Z přístupu neviním jen hráče

Radek Mrázek hodnotí uplynulou sezónu staršího dorostu.

Mládež07.03.2017

MDO: Pozvánka na PLAY OFF s Hradcem!

Pozvánka na domácí zápas mladších dorostenců s Hradcem! Již tuto středu!

Mládež24.01.2017

ALTISPORT CHALLENGE: Stickhandling

Máme tu pro vás další z našich soubojů A-týmu proti mládeži! Pod záštitou našeho partnera Altisport.cz jsme pro vás připravili další ALTISPORT CHALLENGE! Tentokrát jsme si pro hráče připravili dovednostní soutěž, kde na čas ukázali svoji šikovnost (V útočné třetině 2x slalom, 2x dribling skrz žebřík, 3x prohození protihráče pod hokejkou a trefení prázdné branky). Z A-týmu byli zástupci bratři Hanzlové, z juniorů Jan Bárdoš a z mladšího dorostu Jakub Kroupa s Oldřichem Žítkem! Tím tak pro vás vzniká další možnost vyhrát hru NHL 17 na herní konzole. Stačí do komentářů na facebooku pod příspěvkem natipovat správné pořadí účastníků a napsat i výsledný čas vítěze s přesností na desetiny vteřiny! Tipovat můžete do čtvrtečních 20:00!

Mládež10.01.2017

J. Myšák: Reprezentace mi ukázala nedostatky

Josef Myšák po turnaji reprezentace do osmnácti let

Mládež03.01.2017

Pojď hrát hokej

Náborový videoklip ČSLH

Mládež23.12.2016

Jan Myšák: Finalista Zlatého oříšku 2016

Jan Myšák je v mladším dorostu takzvaným bažantem. To znamená, že ročníkově je v této kategorii nováček, ale jeho předváděná hra i statistiky jsou neuvěřitelné. Ve 24 zápasech nastřílel už 41 branek a navrch přidal 21 asistencí. S 62 body z 24 zápasů, tak vládne bodování celého mladšího dorostu a je i nejlepším střelcem celé soutěže. Svůj tým společně se svými spoluhráči vytáhl do play off, což se v posledních letech mladšímu dorostu nevedlo. V mladém útočníkovi dřímá obrovský talent, který je ale třeba rozvíjet.

Mládež28.10.2016

3. a 4. třída si zpestřily trénink soutěžemi

3. a 4. třída si zpestřily trénink soutěžemi