Verva TV
This text will be replaced
Rozhovory 08.01.2019

Musíme zlepšit pohyb, říká Jiří Šlégr

Generální ředitel klubu Jiří Šlégr přibližuje aktuální situaci kolem A-týmu.
Ze zákulisí07.06.2019

KNS první krůčky Kačenky Zíkové KlimTherapy

Pomáhat lidem, které naší pomoc potřebují je motem Konta našeho srdce a vidět, že naše podpora pomáhá je k nezaplacení. V neděli odjely Kačenka s maminkou na měsíční terapii do Klimkovic a už dnes nám Jana Zíková poslala video, na kterém Kačenka udělala své první krůčky bez pomoci. Kačenka je velká bojovnice a podle slov maminky má obrovskou chuť trénovat a cvičit. Kačenka chce chodit jako její dvojče Anežka. Klim-therapy v Klimkovicích není bohužel hrazena zdravotní pojišťovnou a proto jsme spolu se společností Inno Comp Bohemia pomohly Kačence a jsme rádi, že po necelém týdnu má Kačka takové skvělé výsledky. Jedeme v tom spolu. Konto našeho srdce.

Ze zákulisí07.06.2019

Dřina v Krknoších! Hráči zdolali Černou horu

Hráči se dnes vrací ze soustředění z Jánských Lázní, kde absolvovali náročný program složený z dvoufázových tréninků. Předposlední den je čekala týmová soutěž. Hokejisté byli rozděleni do dvou družstev a museli zdolat bezmála tři kilometry výšlapu v náročném terénu na Černou horu. Navíc každý tým musel při výšlapu vynést na vrchol mezi dvěma stanicemi několik zátěžových vest a aquahitů. Tým, ze kterého dorazil poslední hráč do cílové stanice prohrál. Z vítězství se mohla radovat žlutá skupina vedená Michalem Trávníčkem. Většina hráčů splnila náročný úkol za půl hodiny výškového výšlapu.

Akce pro fanoušky03.06.2019

Dětský den s Vervou 2019

V neděli se konal na fotbalovém hřišti Dětský den s Vervou, na který zavítalo několik stovek nejmladších příznivců litvínovského hokeje. Pro děti byl připraven bohatý program včetně zábavných soutěží, autogramiády a opékání buřtů.

Akce pro fanoušky28.05.2019

Konto našeho srdce a Run and Help

Dnes proběhla charitativní akce Run and Help na teplických Stínadlech. Ve spolupráci s FK Teplice a mosteckými Černými Andělkami jsme se zúčastnili běhu pro dobrou věc. Za hráče přišli podpořit projekt Viktor Hübl, František Lukeš a Michal Trávníček. Více informací o celké akci ➡️ https://hcverva.cz/clanek.asp?id=Hokejiste-podporili-Run-and-Help-Pomahali-detem-v-regionu-8858

Rozhovory28.05.2019

J. Říha: Chci se v extralize ukázat

Jiří Říha, který posílil před novou sezónou Vervu v obranných řadách se minulý týden připojil k týmu v letní přípravě. Jak se zrodil jeho přestup do Litvínova a jak se zatím stačil na severu Čech rozkoukat?

Akce pro fanoušky15.05.2019

Litvínovští hokejisté podpoří projekt Run and Help

Litvínovští hokejisté podpoří projekt Run and Help společně s DHK Baník Most "Černí andělé" a FK Teplice. Akce se koná 28. května na Stínadlech v Teplicích. Akci můžete podpořit i vy! Více informací ➡️https://www.kontobariery.cz/Projekty/Projekty-Konta-BARIERY/Run-and-Help

Rozhovory15.05.2019

Je to pro mě výzva, říká David Honzík

Litvínov získal do brankoviště talentovaného brankáře Davida Honzíka, který přichází z jihlavské Dukly. Jak se stačil pětadvacetiletý brankář v Litvínově rozkoukat a jak se těší na spolupráci s reprezentačním trenérem brankářů Zdeňkem Orctem?

Mládež09.04.2019

M.Maštalířský:Proměňování šancí byl základ úspěchu

Na titulu osmé třídy se také významně podílel útočník Matěj Maštalířský, který se stal králem nahravačů proběhlého MMČR. V pěti utkání zaznamenal gól a deset asistencí. Jak hodnotil uplynulou sezónu?

Mládež07.04.2019

Vyhrát MČR? Fantazie, zářil kapitán Tomáš Holčák

Minulý týden osmáci vyhráli mistrovství republiky. Po devatenácti letech se tak Litvínov dočkal titulu v mládežnické kategorii. Na republice zářil kapitán týmu Tomáš Holčák, který byl vyhlášen nejlepším hráčem. Jak hodnotil celý turnaj?

Další stránky
123456>>