Verva TV
This text will be replaced
Rozhovory 08.01.2019

Musíme zlepšit pohyb, říká Jiří Šlégr

Generální ředitel klubu Jiří Šlégr přibližuje aktuální situaci kolem A-týmu.

Další související videa

Rozhovory28.05.2019

J. Říha: Chci se v extralize ukázat

Jiří Říha, který posílil před novou sezónou Vervu v obranných řadách se minulý týden připojil k týmu v letní přípravě. Jak se zrodil jeho přestup do Litvínova a jak se zatím stačil na severu Čech rozkoukat?

Rozhovory15.05.2019

Je to pro mě výzva, říká David Honzík

Litvínov získal do brankoviště talentovaného brankáře Davida Honzíka, který přichází z jihlavské Dukly. Jak se stačil pětadvacetiletý brankář v Litvínově rozkoukat a jak se těší na spolupráci s reprezentačním trenérem brankářů Zdeňkem Orctem?

Rozhovory02.04.2019

Play out je zklamáním, říká J. Šlégr

Generální ředitel klubu Jiří Šlégr v obsáhlém rozhovoru hodnotí uplynulou sezónu.

Rozhovory02.03.2019

Byly to krásné časy, vzpomíná Vladimír Kýhos

Vladimír Kýhos byl prvním kapitánem týmu, který hrál první sezónu v nejvyšší soutěži v sezóně 1959/1960. Ve svých 85 letech je stále aktivní a trénuje nejmenší hokejisty v litvínovské základně. Jak vzpomíná na staré časy a co ho na hokeji pořád baví?

Rozhovory02.03.2019

Legendy litvínovského hokeje vzpomínají

Legendy litvínovského hokeje vzpomínají! Zleva Vladimír Kýhos, Jaromír Hudec, Zděnek Zíma, Josef Bruk a Bohumil Mraček vzpomínají na počátky vrcholového hokeje v Litvínově.

Rozhovory06.02.2019

M. Trávníček: Tisíc zápasů v extralize? Uteklo to!

Litvínovský kapitán Michal Trávníček dosáhl úctyhodné mety. V utkání s Pardubicemi odehrál tisícáté utkání v extralize a stal se tak teprve patnáctým hráčem v historii soutěže. Litvínovského bojovníka ale čeká další milník. Za osm zápasů nastoupí do tisícího utkání v litvínovském dresu v nejvyšší soutěži a stane se teprve třetím hráčem v historii extraligy, který v jednom dresu nastoupí k takovéto porci utkání.

Rozhovory21.01.2019

Za tento tým jsem chtěl vždycky hrát, září Svoboda

Nejproduktivnější hráč litvínovské juniorky Přemysl Svoboda si v utkání se Spartou odbyl premiéru za A-tým. Odehrál přes 14 minut, v 5. minutě se blýskl, když zachránil svůj tým na brankové čáře od gólu. Jak si svou premiéru užil?

Rozhovory08.01.2019

Musíme zlepšit pohyb, říká Jiří Šlégr

Generální ředitel klubu Jiří Šlégr přibližuje aktuální situaci kolem A-týmu.

Rozhovory30.11.2018

Těším se na fanoušky a atmosféru, září L. Kašpar

"Jsem strašně rád, že jsem zpátky doma a je super, že se to povedlo," říká Lukáš Kašpar. Měl by nastoupit už do dnešního utkání proti Liberci. "Těším se hodně, už je to řada let, co jsem tu hrál. Těším se, že si zahraju zase s Petrym a na atmosféru tady."

Rozhovory26.11.2018

L. Válek: Nikoho nebaví prohrávat

Lukáš Válek patří v posledních zápasech k tahounům týmu. Na svém kontě má už šest branek a je tak na děleném druhém místě v tabulce střelců celého týmu. Jak vidí situaci kolem mužstva?

Rozhovory06.11.2018

J. Šlégr: Bez tvrdé práce odměna přijít nemůže

Litvínov parádně vstoupil do sezóny, ale nahraný náskok je pryč. Tým se v posleních zápasech trápil především v koncovce a herní projev nebyl ideální. Jak hodnotí Jiří Šlégr dosavadní působení svého týmu v letošní sezóně v extralize a jak to vypadá s náhradou za Karla Kubáta? Více se dozvíte v obsáhlém rozhovoru ⬇️

Rozhovory04.10.2018

K. Kubát: Musím tu příležitost chytnout za pačesy

Karel Kubát odchází do KHL, kde bude hrát za Admiral Vladivostok. Jak se těší na své první zahraniční angažmá?

Rozhovory01.08.2018

J. Petružálek: Letní příprava byla výborná

Jakub Petružálek tvrdě maká v přípravě na novou sezónu. 💪 S týmem absolvoval téměř kompletní letní přípravu, i když to zprvu v plánu neměl. Co ho přesvědčilo, že se začal připravovat s týmem oproti individuálnímu plánu? Více 👇

Rozhovory30.07.2018

Parta je tu výborná, hlásí Jiří Hunkes

Jiří Hunkes už se po zranění z loňské sezóny prohání s týmem na ledě. Jak se tento ofenzivní zadák připravoval po zranění a co ho přesvědčilo zůstat v Litvínově? Více 👇

Rozhovory25.07.2018

Přesvědčil mě přístup Jirky Šlégra, říká J. Mikúš

Už i Juraj Mikúš se připojil k týmu a společně s celým kádrem se připravuje na soustředění v Drážďanech na novou sezónu. Co ho přesvědčilo zůstat v Litvínově a jak se připravoval individuálně? Více se dozvíte v rozhovoru.

Rozhovory24.07.2018

M. Razým: Na klukách je vidět veliká chuť pracovat

A-tým je právě na pětidenním soustředění v Drážďanech. Milan Razým vedl včera poprvé hráče na ledové ploše. Jaký je program soustředění a jak se líbil hlavnímu trenérovi přístup hráčů v letní přípravě? Více v rozhovoru!

Rozhovory18.07.2018

J. Janus: Je to pro mě výzva

Jaroslav Janus už polyká trénikové dávky na ledě společně s dalšími litvínovskými gólmany. Brankáři zahájili přípravu na ledě o týden dříve a příští týden se přesunou společně se zbytkem týmu do Drážďan. Jak se zrodil přestup Jaroslava Januse a jak se do Litvínova těšil? Více v rozhovoru!

Rozhovory28.06.2018

J. Ščotka: V Litvínově se mi líbí

Jan Ščotka přišel před novou sezónou vyztužit obranné řady Litvínova. Jak se mu v Litvínově líbí a jaké má cíle do nové sezóny? Více ⬇️

Rozhovory27.06.2018

D. Tůma: Věřím, že budu v Litvínově platný

A-týmu se suchá letní příprava chýlí pomalu ke konci! Jak se David Tůma stačil v Litvínově zabydlet a co očekává od nové sezóny? Více v rozhovoru.

Rozhovory18.05.2018

Setkání s novináři

Záznam z dnešního setkání s novináři! Na setkání byli přítomni nový sportovní manažer Josef Beránek, nový hlavní trenér Milan Razým, předseda představenstva Jiří Šlégr a nová posila týmu Jakub Petružálek!

Rozhovory18.05.2018

J. Petružálek: Návrat do Litvínova je skvělý

Věřím, že se nám povede nastartovat novou éru litvínovského hokeje, hlasí navrátilec Jakub Petružálek!

Rozhovory10.01.2018

J. Šlégr: Musíme fungovat jako tým

"Není to tak, že bychom odvoláním Radima Rulíka na něj ukazovali prstem, že je to jen jeho vina. Přemýšleli jsme o náhradě a v Litvínově, když nastaly časy jako tyto, tak se dělal realizační tým, takže jsme ho i my složili. Oslovili jsme několik bývalých litvínovských hráčů. Já jsem vedoucím realizačního týmu, na střídačku půjdu já, Darek Stránský a Radim Skuhrovec. Je mezi námi i Ondra Weissmann, kterého považujeme jako nejzkušenějšího trenéra, který má spoustu zkušeností z klubové a reprezentační úrovně. Pomůže nám s tréninky, taktikou, na střídačku dle svého uvážení chodit nebude a my to samozřejmě respektujeme. Vážíme si toho, že se k nám přidal, že dá s námi hlavu na špalek a bude s námi bojovat za náš klub, abychom to zvedli," přibližuje Jiří Šlégr.

Rozhovory04.01.2018

Robert Kysela odpovídá na dotazy fanouškům (4. 1.

Robert Kysela odpovídá na dotazy fanouškům (4. 1. 2017)

Rozhovory01.01.2018

K. Reichel: Musíme se na Finy dobře připravit

Přímo z Buffala se nám podařilo získat rozhovor s Kristianem Reichelem, který nastupuje na MS za národní tým do dvaceti let! Jak vidí šance českého výběru ve čtvrtfinále proti Finsku a sleduje ze zámoří Litvínov? Více ⬇️

Rozhovory27.12.2017

Josef Myšák: V zámoří je úplně jiná mentalita

Josef Myšák se o Vánoce krátce objevil v Litvínově. Od září totiž působí v zámoří v Austinu. Objevil se letos i v úspěšném výběru reprezentace do 19-ti let, se kterou získal na turnaji v Kanadě bronz.

Rozhovory20.12.2017

Robert Kysela odpovídal na dotazy fanoušků

Generální manažer klubu Robert Kysela odpovídal na dotazy fanoušků.

Rozhovory01.12.2017

J. Hunkes: Těším se na dobrý útočný hokej

Jiří Hunkes posílil obranné řady týmu! Za svou kariéru 33-letý obránce už získal spoustu zkušeností, vyzkoušel si extraligu, finskou SM-Liigu, ruskou KHL a naposledy i německou DEL. Byl účastníkem všech mládežnických reprezentačních výběrů a za seniorskou reprezentaci posbíral tucet startů. S týmem zatím absolvoval jeden trénink a dnešní rozbruslení. "Nálada je tu dobrá, je bojovná, kluci nejsou vůbec odevzdaní, mají chuť to zvednout a já věřím, že se nám to povede," říká po příchodu Jiří Hunkes.

Rozhovory01.09.2017

J. Myšák: Odejít na univerzitu do USA byl můj sen

Litvínovský talentovaný obránce Josef Myšák míří do zámoří na univerzitu! 🏒 Zahraje si tak 1. divizi NCAA, která je nejlepší univerzitní soutěží v Americe. 🔝 Dostane tak prostor ke studiu i k hokejovému rozvoji, NCAA produkuje velké množství hráčů přímo pro slavou NHL! Jak bylo těžké rozhodování odejít a mnohem více v rozhovoru ⬇️ Držíme palce, ať se Ti daří, Pepo! ✊🍀

Rozhovory01.09.2017

Tisková konference před sezónou 2017/18

Tisková konference před sezónou 2017/18

Rozhovory20.08.2017

P. Jánský: Zatím se mi daří, ale nechci to zakřikn

Peter Jánský se vrátil po roční pauze zpět do Litvínova! V přípravě si zatím v šesti duelech připsal šest bodů za čtyři góly a dvě přihrávky. Jak se těšil zpět domů? Více ⬇️

Rozhovory16.08.2017

D.Stránský:Náročný program, ale vyzkoušíme všechny

Asistent trenéra Darek Stránský po utkání s BK Mladá Boleslav​! Jak to vypadá s marody, jak hodnotí nabitý program a jak krystalizuje sestava před startem TELH? Více ⬇️

Rozhovory25.07.2017

R. Rulík: S doplněním kádru jsme spokojení

Zajímá vás jak bude vypadat zužování kádru? Jak je trenérský tým spokojený s posilami a jestli je už hráčský kádr uzavřen? Hlavní trenér Radim Rulík se o všem rozpovídal v obsáhlém videorozhovoru!

Rozhovory24.07.2017

T. Matoušek: Nad nabídkou jsem dlouho nepřemýšlel

Tomáš Matoušek, který se stal posilou pro novou sezónu dnes absolvoval první trénink na zimním stadionu Ivana Hlinky. Co ho do Litvínova přivedlo? Podívejte se ve videorozhovoru!

Rozhovory24.07.2017

"Po dovolené je to vždy náročné," směje se V. Hübl

Viktor Hübl už opět s celým týmem polyká tréninkové dávky na zimním stadionu Ivana Hlinky. Litvínovský zkušený útočník načíná již 15. sezónu v černožlutých barvách! 👏

Rozhovory02.06.2017

O. Ježek: S přístupem hráčů k přípravě jsme spokoj

Letní příprava dnes završila sedmý týden! Hráči na konci dalšího týdne odletí na týmové soustředění na Kypr. Ondřej Ježek načíná již třetí sezónu v pozici kondičního speciality. Ve videorozhovoru přiblížil, jak letní příprava doposud probíhala. Jaké jsou nové trendy a jak byl spokojený s přístupem jednotlivých hráčů? Podívejte se ve videorozhovoru 👇

Rozhovory02.06.2017

L. Doudera: Litvínov je pro mě výzva

Lukáš Doudera se stal novou litvínovskou posilou! Mladý a ambiciózní obránce se s týmem připravuje již přes měsíc a včera se stal oficiálně hráčem HC VERVA Litvínov. Jak se těší na nové výzvy a jak se mu líbí město? Pustit si můžete ve videorozhovoru 👇

Rozhovory24.05.2017

T. Pavelka: Chtěl bych všem fanouškům poděkovat

"Doufám, že mě fanoušci nevypískají hned první zápas, jak tu budu hrát. Všem fanouškům můžu jen poděkovat za to, co tu předváděli za mého působení. Každý domácí zápas nás hnali a byli fantastičtí, patří jim velký dík. V žádném případě Litvínov nijak nezavrhuji jako tým, do kterého bych se nikdy nechtěl vracet, ale právě naopak budu mít na paměti, že bych se sem rád mohl někdy později třeba i vrátit," řekl Tomáš Pavelka v posledním rozhovoru před svým odchodem za novým angažmá.

Rozhovory17.05.2017

S. Dietz: V Hradci jsem nebyl spokojený

Stanislav Dietz se stal velkou posilou do obranných řad! Už dva týdny trénuje v Litvínově a jaké jsou jeho dojmy z nového angažmá? Více ve videorozhovoru 👇

Rozhovory17.05.2017

P. Kantor: Líbí se mi tu, je tu rodinná atmosféra

Pavel Kantor posílil Litvínov na brankařském postu. Jak se nové posile líbí v Litvínově a jakou má motivaci do nové sezóny?

Rozhovory21.03.2017

R. Reichel: O přerušení trenérské kariéry

Robert Reichel se po letošní sezóně rozhodl přerušit na nějaký čas svou trenérskou kariéru. V rozhovoru se svěřil, co ho k tomu vedlo i jaké má další plány ve svém životě. Zhodnotil i uplynulou sezónu s juniory a co ho trenování naučilo!

Rozhovory02.02.2017

Šlégr, Ručinský, Reichel společně o Hlinkovi: 4

Poslední díl vzpomínek o Ivanu Hlinkovi s Jiřím Šlégrem, Martinem Ručinským a Robertem Reichelem! V posledním dílu se dozvíte, jak se slavilo vyhrané MS v roce 1999. Také jak chtěl Ivan Hlinka vyměnit brankaře, protože si nechtěl dát s mužstvem pivo. Více ve videu!

Rozhovory01.02.2017

Šlégr, Ručinský, Reichel společně o Hlinkovi: 3

Přinášíme 3. díl o Ivanu Hlinkovi s Robertem Reichelem, Martinem Ručinským a Jiřím Šlégrem v rámci projektu Legenda pomáhá! Ve třetím dílu se dozvíte, jak nesl Ivan Hlinka porážky, ale i jak se o jeho smrti dozvěděla námi zpovídaná trojice. "Uměl hráče vždycky motivovat. Třeba v Naganu nám po každém vyhraném zápase zpíval," směje se Robert Reichel.

Rozhovory31.01.2017

Šlégr, Ručinský, Reichel společně o Hlinkovi: 2.

Přinášíme vám druhý díl rozhovorů s Jiřím Šlégrem, Robertem Reichelem a Martinem Ručinským v rámci projektu Legenda pomáhá! Na cestách, to mi bylo asi 16 let, vždycky přišla taková chvíle, kdy Ivan potřeboval kouřit. Někteří hráči u nás taky kouřili a všichni čekali, až si zapálí, protože když si zapálil, tak si všichni v zadu v autobusu zapálili taky, vypráví Robert Reichel.

Rozhovory30.01.2017

Šlégr, Ručinský, Reichel společně o Hlinkovi: 1. d

Jiří Šlégr, Martin Ručinský a Robert Reichel také podpořili projekt Legenda pomáhá​! Sešli ve VIP zimního stadionu Ivana Hlinky a společně na něj zavzpomínali! My vám přinášíme první video, kde se dozvíte, jak se všichni tři s Ivanem Hlinkou seznámili nebo jak ho nejvíce naštvali. Ve zbytku týdne se můžete těšit ještě na tři další pokračování, která budou neméně zajímavá!

Rozhovory12.01.2017

K. Reichel: Dvacítky mi hodně daly

Kristian Reichel o MS do dvaceti let, extralize a dalších zajímavostech.

Rozhovory06.09.2016

Tisková konference HC VERVA Litvínov

Tisková konference HC VERVA Litvínov 2016/17

Rozhovory26.08.2016

T. Halazs: Musím ukázat, co ve mě je

Tomáš Halasz je v Litvínově na měsíční zkoušce. Jak vidí své šance? Pusťte si ve videorozhovoru

Rozhovory26.08.2016

Z. Orct k situaci kolem brankařů

Trenér brankařů Zdeněk Orct se vyjadřuje k situaci kolem brankařů. Zde si můžete poslechnout obsáhlý rozhovor s ním.

Rozhovory07.08.2016

M. Havelka: Je to velká škola učit se od zkušených

Připravili jsme pro vás obsáhlejší rozhovor s mládežnickým reprezentantem Martinem Havelkou, který si při zápase s Plzní odbyl premiéru v A-týmu. V utkání s Medveščakem se dokonce nebojácně vrhl na pomoc svým spoluhráčům v závěrečné šarvátce.

Rozhovory26.07.2016

V. Hübl: Trénuji už v plné zátěži

Viktor Hübl je po zranění z loňské sezóny už v plné zátěži! Jak se cítí po zranění a jak se těší na novou sezónu si můžete pustit ve videu!

Rozhovory25.07.2016

D. Sorvik: Litvínov o mě měl dlouho zájem

Rozhovor s posilou pro novou sezónu, norským obráncem Daniele Sorvikem

Rozhovory01.07.2016

J. Černý: Jsem rád, že se vracím domů

Rozhovor se staronovou posilou Jakubem Černým!

Rozhovory30.06.2016

F. Helt: Byl to šok, stále tomu nemohu uvěřit

Před Draftem NHL 2016 asi jen málo kdo čekal, že by se mezi 211. vyvolenými mohl objevit litvínovský útočník Filip Helt. Sen mladého útočníka se stal skutečností a teď stojí před novou výzvou. Už v sobotu totiž letí na nováčkovský kemp do St. Louis. Kam povedou jeho cesty v nové sezóně sám ještě neví, byl totiž draftován i v kanadské juniorské soutěži Sarnií Sting, kde působil ještě loni Pavel Zacha. Sarnia v minulosti vychovala velké hvězdy například i Stevena Stamkose. Nyní Filipa čeká kemp, kde se seznámí s organizací St. Louis, kde mimo jiné působí jako skaut Jan Vopat mladší.

Rozhovory16.06.2016

Obsáhlý rozhovor s O. Ježkem

Připravili jsme pro vás obsáhlý rozhovor s kondičním trenérem Ondřejem Ježkem.

Rozhovory07.06.2016

R. Rulík hodnotí první tři týdny letní přípravy

Obsáhlý rozhovor s hlavním trenérem Radimem Rulíkem o letní přípravě.

Rozhovory17.05.2016

J. Šlégr: O posilách jednáme

Jiří Šlégr o posilách

Rozhovory17.05.2016

D. Stránský: S Radimem jsme si padli do oka

Rozhovor s novou trenérskou posilou

Rozhovory17.05.2016

R. Nejezchleb: Litvínov je pro mě nová výzva

Richard Nejezchleb hovoří o nových výzvách v Litvínově.

Rozhovory17.05.2016

R. Rulík: Musíme být špičkově připravení!

Radim Rulík o letní přípravě a o posílení mužstva.

Rozhovory25.04.2016

J. Šimeček: Za šanci jsem rád a body jsou bonus

Jaroslav Šimeček je další z mladých hráčů, kteří dostali v závěru baráže příležitost se ukázat v dospělém hokeji. Mladý útočník se ukázal v dobré světle, když ve třech zápasech zaznamenal dvě branky a dvě asistence.

Rozhovory25.04.2016

Radim Rulík hodnotí sezónu

Hodnocení sezóny hlavního trenéra Radima Rulíka.

Rozhovory20.04.2016

J. Stříbrný: Za body asi budu muset něco přispět

Rozhovor s benjamínkem našeho A-týmu! Devatenáctiletý Josef Stříbrný včera odehrál své třetí utkání za Vervu a připsal si ve Varech dvě gólové asistence. Jak mladý útočník vidí rozdíl mezi extraligou a juniorkou, bude muset za první body přidat nějaké zápisné? Dozvíte se v našem videu!

Rozhovory03.02.2016

K. Reichel: Každý by si měl dávat vysoké cíle

Obsáhlý rozhovor s Kristianem Reichelem.

Rozhovory26.12.2015

R. Duda: Musíme dál bojovat!

Rozhovor s Radkem Dudou po jeho domácí premiéře

Rozhovory21.12.2015

Radek Duda: Doufám, že týmu pomohu

Rozhovor s novou posilou.

Rozhovory21.12.2015

EXHIBICE "70" - ohlasy ze střídaček

Ohlasy přímo ze střídaček.

Rozhovory30.11.2015

Robert Kysela k situaci kolem týmu

Generální manažer Robert Kysela se vyjádřil po prohře s Vary k situaci kolem mužstva.

Rozhovory21.09.2015

J. Janus: Musíme se vyvarovat zbytečných chyb

Jaroslav Janus hodnotí nedělí utkání s Kometou

Rozhovory09.09.2015

Tisková konference HC VERVA Litvínov

Záznam tiskové konference před sezónou 2015/16.

Rozhovory07.09.2015

O. Weissmann: Proti Espoo nás podržel brankář

Asistent trenéra Ondřej Weissmann hodnotí poslední vystoupení Litvínova v základní skupině CHL.