Verva TV
This text will be replaced
Ze zákulisí 06.03.2020

Vítězná radost po záchraně v TELH

Komentář netřeba 🙏Děkujeme všem za neskutečnou podporu! 💪

Patří ke článku:
       EXTRALIGA ZŮSTÁVÁ V LITVÍNOVĚ! Verva porazila Kladno vysoko 6:2

Ze zákulisí27.07.2020

KNS: Splnilo Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13-ti leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou. Bára si přála pro sebe a svého mladšího brášku nový dětský pokojíček. Oslovili jsme naše partnery, kteří nám pomohli uskutečnit velký sen mladé slečny. Pan Marek Olexa z Teplic položil zcela zdarma zbrusu novou podlahu a pan František Aul, z nábytku Aul Litvínov, pro nás připravil cenově zvýhodněnou nabídku na vybavení celého pokojíčku. Při samotném předávání nechyběl ani mladší bráška Jindříšek, maminka Jana a za spolek Nové háro předsedkyně Lucie Staňková. Barunka měla z nového pokojíčku velkou radost a nejvíce se jí líbilo nové zrcadlo. Děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc, v tomto případě na nový pokojíček onkologické pacientky Barunky. Jedeme v tom spolu!

Ze zákulisí24.07.2020

První trénink očima Honzy Ščotky

První středeční trénink na ledě očima Honzy Ščotky, který měl na sobě připnutou akční kameru po dobu před tréninkové přípravy až do samotného tréninku na ledové ploše.

Ze zákulisí21.07.2020

Hráči A-týmu podstoupili výkonnostní testy

Litvínovský A-tým dnes absolvoval výkonnostní testy 💪🏋️‍♂️🚴‍♂️

Ze zákulisí17.07.2020

Ledová plocha pro novou sezónu

Ledová plocha ❄️ pro přípravu na novou sezónu je už hotova 💪💛🖤

Ze zákulisí25.06.2020

Trénink na Meziboří

Hráči se aktuálně nacházejí v předposledním týdnu suché fáze letní přípravy. Během čtvrtečního poledne opět polykali tréninkové dávky na nedalekém Meziboří, kde trénovali na schodech. A-tým se každé úterý a čtvrtek připravuje právě v horách nedaleko Litvínova.

Akce pro fanoušky22.06.2020

Cheza je jen jedna v letním kině

Jak jste si užili páteční premiéru dokumentu Cheza je jen jedna z dílny Bez frází v letním kině v Litvínově? My doufáme, že jste se dobře bavili 🙏 Cestu na litvínovský Koldům si našlo přes dvě stě našich příznivců 💛🖤 Děkujeme 👏

Rozhovory16.06.2020

K. Reichel: Bude to ještě dlouhá cesta

V pondělí večer zveřejnil klub Winnipeg Jets podpis dvouleté nováčkovské smlouvy s litvínovským odchovancem Kristianem Reichelem, pro kterého se tím otevřela cesta do NHL. "Zrodilo se to rychle, před týdnem jsme měl video-meeting s Winnipegem ohledně ukončení sezóny, protože se nedohrála. V sobotu jsem byl mému kamarádovi na svatbě a tam jsem se to dozvěděl. Upeklo se to takto přes víkend a bylo to docela rychlé," směje se talentovaný útočník.

Mládež06.05.2020

ALTISPORT CHALLENGE: Marek Slavík

Máme tu pro vás šestý díl Altisport Challenge. Jak má vypadat trénink hráče během karantény. Na to se můžete podívat v našem videu. Altisport Challenge je výzva pro všechny hráče či trenéry Litvínova, aby předvedli svůj trénink, kterým se udržují v době řádění Covid 19 v kondici. Cílem je, aby nominovaný na konci videa vyzval svého spoluhráče či trenéra, který předvede, jak se na novou sezónu připravuje právě on. Každý nominovaný, který výzvu přijme nám zašle video na e-mail info@hcverva.cz (přes jakékoliv uložiště). Video zveřejníme na našich sociálních sítích a webu. Tím bude zařazený do soutěže o oblečení od společnosti Altisport. Tři výzvy, které v součtu získají nejvíce "lajků" na facebooku a instagramu, budou oceněny. Šestým nominovaným byl útočník Marek Slavík. Jak má podle něj vypadat trénink v době karantény a koho dalšího v Altisport Challenge vyzval?

Mládež27.04.2020

ALTISPORT CHALLENGE: Trenér Martin Tvrzník

Máme tu pro vás pátý díl Altisport Challenge. Jak vypadá má vypadat trénink hráče během karantény. Na to se můžete podívat v našem videu. Altisport Challenge je výzva pro všechny hráče či trenéry Litvínova, aby předvedli svůj trénink, kterým se udržují v době řádění Covid 19 v kondici. Cílem je, aby nominovaný na konci videa vyzval svého spoluhráče či trenéra, který předvede, jak se na novou sezónu připravuje právě on. Každý nominovaný, který výzvu přijme nám zašle video na e-mail info@hcverva.cz (přes jakékoliv uložiště). Video zveřejníme na našich sociálních sítích a webu. Tím bude zařazený do soutěže o oblečení od společnosti Altisport. Tři výzvy, které v součtu získají nejvíce "lajků" na facebooku a instagramu, budou oceněny. Pátým nominovaným byl nový trenér juniorů Martin Tvrzník. Jak podle něj vypadat hráčský trénink v době karantény a koho dalšího v Altisport Challenge vyzval?

Další stránky
123456>>