Zápas - mládež 19.03.2018
Autor: Martin Stříbrný

SDO: Litvínovští dvěma góly v závěru utkání rozhodli derby s chomutovskými Piráty

Foto Reportáž
L i t v í n o v - V neděli večer přivítali na zimním stadionu Ivana Hlinky starší dorostenci Litvínova chomutovské Piráty. Utkání šlo do třetí třetiny za vyrovnaného stavu 3:3. V ní byli trpělivější domácí hokejisté, když dvěma góly v závěrečné desetiminutovce rozhodli o svém vítězství!
18.3.2018
5:3
1:0, 2:3, 2:0

Svoboda (Pejsar) – Žítek, Kitzberger, Bártek, Liška, Šubrt – Kovačič, Jouza, Jindra, Dufek, Bartoš, Kysela, Šarlinger, Svoboda, Damašek, Berka

Chomutov

Skokan (Pěkný) – Ferbas, Zeman, Beneš, Váchal, Jarý, Procházka – Baier, Vjačka, Hofrichter, Prokop, Jaroš, Lobodowski, Mežnar, Pech, Brandner
Branky a nahrávky: 5. Svoboda (Jindra), 32. Jindra (Bártek, Svoboda), 37. Bartoš (Berka, Bártek), 54. Berka (Liška, Bartoš), 60. Svoboda (Bartoš, Jindra) – 22. Brandner (Pech, Jaroš), 34. Brandner (Pech, Jaroš), 36. Mežnar (Lobodowski). Rozhodčí: Luczków – Hynčica, Sýkora. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 36:32 (14:13, 13:14, 9:5).
Dorost před 2 dny

PŘEHLED: Málo trestných minut a příležitosti v juniorce aneb neúplný ročník dorostenecký obránců

V rámci shrnutí uplynulé sezony se zaměříme na defenzivu litvínovského dorostu. Trenéři zapojili do hry deset beků, přičemž několik z nich dostalo šanci v juniorce. Mladíci v neúplném ročníku hladce postoupili do vyřazovacích bojů, kde obsadili dvanáctou příčku. Kterému obránci se nejvíce dařilo a kdo zlepšil svou nedisciplinovanost?
Rozhovory - Žáci před 3 dny

Mým snem je chytat v NHL, říká mladý brankář Sklenička

Oporou v brankovišti šesté třídy byl v předčasně skončené sezoně Marek Sklenička. Mladý gólman si připsal i několik startů v dresu sedmičky a předváděl velmi dobré výkony. Co prozradil v rozhovoru?
Junioři 30.03.2020

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?