Reportáž ze zápasu

3. kolo, 12.9.2006
T-Mobile Arena
5:6sn
0:1, 1:2, 4:2 - 0:0 - 0:1

Sparta

Salfický - Ptáček, Černošek, Vykoukal, Jan Hanzlík, Tabaček, Benýšek - Sivek, J. Hlinka, Hlaváč - P. Ton, Netík, O. Kratěna - Hromas, Langhammer, Podlešák - Dragoun.

Litvínov

Altrichter - Skuhrovec, Hranáč, Punčochář, Ťupa, L. Poživil, Morava, Bombic - Kubinčák, Reichel, Prorok - Benda, Branda, M. Trávníček - Lukeš, Kopecký, Bednařík - Jánský, Sklenička, Jenáček.
Branky a nahrávky: 32. Hlaváč (Hlinka), 53. Hlinka (Hlaváč), 57. Ptáček (Ton), 59. Ton (Kratěna), 60. Ton (Hlinka) - 13. Kubinčák (Reichel), 30. Bednařík (Kubinčák), 40. Hranáč (Reichel), 42. Bednařík (Kopecký), 51. Benda (Trávníček), rozhodující sam. nájezd Reichel. Rozhodčí: Homola - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:11, navíc Hlaváč (SPA) 5 min. + OK, Altrichter (LIT) 10 min. Využití: 2:3. Diváci: 4 457. Střely na branku: 48:38. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5, 5:5, 5:6.

Podrobnosti nejsou k dispozici

Ohlasy

Sparta

František Výborný (HC Sparta Praha): "My můžeme být spokojeni jen se závěrem. Já ale doufám, že to mužstvo nakopne a hráči pochopí, co je potřeba hrát. V prvních dvou třetinách nás soupeř předčil v proměňování přesilovek a celkově v proměňování gólových šancí. I my jsme tam měli dvakrát prázdnou branku, ale nedali jsme. Za závěr ale mužstvo zaslouží absolutorium a pro nás je ten bod velmi cenný. Mohli jsme ale získat i dva. V prodloužení chytil Altrichter fantasticky šanci Hlinky."

Litvínov

Petr Fiala (HC Chemopetrol): "Před zápasem bychom určitě dva body brali, ale po průběhu dvou třetin a třinácti čtrnácti minut poslední třetiny to vypadalo, že si odvezeme tři body za vynikající výkon. Závěr nám bohužel nevyšel. Sice jsme bojovali, ale bylo tam hodně taktických chyb a soupeř nás přitlačil a zahrál fantasticky závěrečné minuty i s odvoláním brankáře. Divákům se to určitě líbilo. My jsme s tím spokojeni nebyli, ale dva body jsme nakonec získali."

Statistiky
Brankáři
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >