Zápas - mládež 07.09.2014
Autor: David Mencl, Ondřej Vlk

MDO: Litvínovští opět inkasovali 7 branek a podlehli Slavii vysokým rozdílem

Preview k zápasu

Foto Reportáž
P r a h a – Mladší dorostenci odjeli ke svému druhému mistrovskému utkání do hlavního města. Jejich soupeřem byla pražská Slavia. Litvínovští se v první třetině drželi, ale opět jako v předchozím utkání přišel zlom ve druhé a třetí periodě. Chemici tak mají po dvou utkání hrozivé skóre 3:14.
2. kolo, 7.9.2014
Stadion Eden
7:2
2:1, 3:1, 2:0

Slavia

Patera – Török, Wünsch, Melovič, Štibingr, M. Houška, Vobořil, Zderadička, Holý, Šantrůček, Duda – Brož, V. Houška, Bajer, Všetečka, Kern, Mach, Hnát, Marek, Šilhan, Klapka, Martínek

Litvínov

Kožnar – Cikánek, Bártek, Čapek, Havlík, Žižka – Zirtoni, Pavlíček, Kysela, Vacín, Pergl, Kordule, Berka, P. Svoboda, Kanický, Myšák, Vaněk, Pech
Branky a nahrávky: 1. Všetečka (Martínek, Bajer), 13. Brož (Hnát), 21. Brož (Kern, Vobořil), 23. Hnát (Kern), 35. Kern (Brož), 41. Kern (Hnát), 49. Hnát (Kern, Šilhan) – 19. Pavlíček, 34. Pech (Cikánek). Rozhodčí: Výborný - Klouček, Bednářová. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 43. Střely na branku: 40:24. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 7:2.

Vstup do utkání měli sešívaní famózní, neuběhla totiž ani minuta a po akci Martínka otevřel skóre Robin Všetečka. První dějství bylo hodně rozkouskované větším množstvím vyloučení, přesto se podařilo sešívaným přidat druhou trefu. Pokus Hnáta dokázal Jaroslav Brož tečovat přesně mezi Kožnarovy betony.

Šanci na snížení měl Pavlíček už v 16. minutě, samostatný únik ovšem nezakončil přesně. O tři minuty později byl Petr Pavlíček úspěšnější, ve vlastním oslabení se natlačil před obránce a se štěstím poslal kotouč za záda Patery. Dvougólové vedení si domácí vzali již po čtyřiadvaceti vteřinách druhého dějství, kdy usměrnil Jaroslav Brož puk z blízka do sítě.

Zanedlouho se slávisté radovali znovu. Kernova přihrávka sice k Brožovi nedoputovala, volného kotouče se ale ujal Stanislav Hnát, který v pádu překonal Kožnara. Červenobílí byli aktivnější a svého soupeře jasně přehrávali, přesto Litvínov několikrát zahrozil a jednou dokonce i střelecky uspěl. Nahození Cikánka totiž vypadlo Paterovi z výstroje, Patrik Pech pak už měl lehkou úlohu.

Následně sice slávisté hráli ve čtyřech, to jim ovšem paradoxně pomohlo. Brož udržel puk proti dvěma protihráčům a ideálně nahrál Janu Kernovi, který z první pálil do odkryté klece. Pražané měli i do poslední periody skvělý start, po několika vteřinách našel mezírku mezi Kožnarovými betony Jan Kern.

Červenobílí svého soupeře nadále tlačili, Martínek i Klapka ale v obrovských příležitostí zklamali. O poznání lépe si vedl Stanislav Hnát, který z voleje usměrnil křižnou přihrávku Kerna za záda bezmocného Kožnara. Hattrick si ještě v závěru mohl připsat Brož, střela mu ale tolik nesedla, a tak se stihl litvínovský brankář přesunout.

přát.
3:4
(0:1, 1:0, 2:3)
Turnaj
24.8.
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Milan Kožnar 7 33 40
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Žáci dnes

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři před 2 dny

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >
Mládež 16.08.2019

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Více >