Zápas - mládež 28. 10. 2014, Ondřej Vlk

MDO: Litvínov prolomil černou sérii dvanácti proher!

L i t v í n o v - Ve 13. kole extraligy mladšího dorostu konečně Litvínov protrhl černou sérii dvanácti porážek v řadě a poprvé v sezóně vyhrál. Chemici si za vítězstvím šli od samého počátku zápasu. V utkání vedli 3:0 i 4:1, ale opět si celý zápas nechali kvůli vlastním chybám zdramatizovat. V rychlém sledu dokázal Písek ve druhé třetině stáhnou náskok až na rozdíl jediné branky. Chemici v závěrečné třetině zabrali a opět odskočili na rozdíl tří gólů. Litvínov si tak připisuje důležité tři body a první vítězství v sezóně.

13. kolo, 28.10.2014, ZS Ivana Hlinky
logo IHC KOMTERM Písek
HC VERVA Litvínov IHC KOMTERM Písek

Janouškovec – Cikánek, Bártek, Čapek, Havlík, Žižka, Liška, Zirtoni, Pavlíček, Vopat, Vacín, Kordule, Černý, Tomášek, Svoboda, Kanický, Myšák, Vaněk, Pech.

Kříž – Kopenec, Kukla, Rákosník, Lang, Srb, Hora, Had, Škola, Měchura, Schwamberger, Kolda, Pejša, Novák, Přibyl, Šebesta, Matiášek, Berčík.