Zápas - mládež 02.11.2014
Autor: Ondřej Vlk

MDO: Litvínov se zvedá! Chemici podlehli Spartě až po samostatných nájezdech

Foto Reportáž
P r a h a – Ve 14. kole extraligy mladšího dorostu zavítal Litvínov na led pražské Sparty. Chemici po tragickém vstupu do sezóny, kdy v úvodních dvanácti duelech neposbírali ani bod se zvedají. Naposledy porazili Písek a dnes obrali Spartu zejména díky dobré třetí třetině alespoň o bod. Nakonec podlehli favoritovi až po samostatných nájezdech. Po dvou brankách si připsal Pech a Kordule.
14. kolo, 2.11.2014
Tipsport Aréna Praha
5:4sn
1:1, 3:1, 0:2 - 0:0

Sparta

Wolf - Vorobjev, Imlauf, Simotics, Vízner, Horský, Mysliveček, Procházka - Švarc, Pika, Nacházel, Kropáček, Wojnar, Safin, Vokurka, Arnošt, Mrázek, Čech.

Khůn - Cikánek, Bártek, Čapek, Havlík, Žižka, Starý - Zirtoni, Pavlíček, Vopat, Kordule, Černý, Tomášek, Kanický, Myšák, Vaněk, Pech.
Branky a nahrávky: 5. Arnošt (Čech, Mrázek), 22. Wojnar (Simotics), 29. Nacházel (Simotics, Wojnar), 34. Safin (Simotics), rozhodující sam. nájezd Švarc - 17. Kordule (Myšák), 40. Pech (Černý, Vopat), 46. Pech, 51. Kordule (Myšák, Kanický). Rozhodčí: Výborný - Rambousek, Ovsík. Vyloučení: 4:5. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 43. Střely na branku: 39:31. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:4, 5:4.

PĚTKA: Dohrávka ve znamení prohry a exhibice proti Bílině

Po krátké odmlce se vrhli do akce litvínovští páťáci. Ty čekala dvě domácí utkání, nejdříve změřili síly s regionálním rivalem z Chomutova, poté vyzvali Bílinu. V dohrávce s Piráty brali nakonec body hosté. V případě utkání s bílinským soupeřem si černožluté naděje zastřílely a vyhrály o šestnáct branek.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Liberecký debakl, Litvínov prohrál pod Ještědem 2:8

Nadstavbová část dorostenecké Extraligy je v plném proudu. V rámci sobotního programu zavítali černožlutí do Liberce, kde čelili místním Tygrům. Tabulkově do utkání vcházeli lépe hosté, kteří měli na modrobílé náskok sedmi bodů. Chemici ale selhali a osmkrát inkasovali.
Zápasy - Junioři před 3 dny

Derby pro Energii, junioři po špatné třetí třetině prohráli 1:4

L i t v í n o v - Druhé juniorské Podkrušnohorské derby opanovali hokejisté Karlových Varů. Tým z lázeňského města se do vedení dostal zásluhou Holuba, ještě v první třetině srovnal Bartoš. V prostřední části hry branka nepadla, a tak o výsledku klání rozhodla třetí perioda, kterou domácí chemici prohráli 0:3.