Zápas - mládež 13.11.2014
Autor: Ondřej Vlk

MDO: Litvínov pokračuje ve zlepšených výkonech! Odnesl to Chomutov 5:4pp

Foto Reportáž
L i t v í n o v - V 15. kole extraligy mladšího dorostu hostil Litvínov na svém ledě rivala z Chomutova. Po tragickém startu do sezóny nabrali Litvínovští správný směr a jejich výkony se neustále zlepšují. Chemici v dnešním utkání vedli v polovině základní hrací doby už 3:0 zásluhou debutujícího Jouzy, střelce Vacína a kapitána Myšáka. Jenže výpadkem ve druhé třetině dokázali Piráti stáhnout náskok domácích na rozdíl jediné branky. Chomutov v divoké třetí třetině dokázal vyrovnat a utkání dospělo do prodloužení. V nastavené době využili chemici přesilovou hru a Vacín rozhodl o tom, že dva body zůstanou v Litvínově.
15. kolo, 13.11.2014
ZS Ivana Hlinky
5:4pr.
2:0, 1:2, 1:2 - 1:0

Khůn – Cikáne, Fraško, Bártek, Čapek, Havlík, Žižka, Starý, Zirtoni, Pavlíček, Vopat, Vacín, Kordule, Černý, Jouza, Myšák, Pech, Vaněk.

Chomutov

Běhula (od 29. Pavlát) – Buchtela, Jírovec, Bukač, Seeman, Studený, Zeman, Jarý, Záruba, Baier, Lauko, Chlán, Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek, Bláha.
Branky a nahrávky: 4. Jouza (Vaněk), 16. Vacín (Vaněk), 29. Myšák (Zirtoni), 43. Bártek, 61. Vacín (Cikánek, Myšák) – 36. Stínil (Chlán, Jírovec), 39. Hnídek (Chlán, Studený), 42. Hnídek (Chlán, Buchtela), 59. Stínil (Koblížek, Chlán) . Rozhodčí: Vitík – Mašek, Goltsch. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 29:46. Průběh utkání: .