Zápas - mládež 13. 11. 2014, Ondřej Vlk

MDO: Litvínov pokračuje ve zlepšených výkonech! Odnesl to Chomutov 5:4pp

L i t v í n o v - V 15. kole extraligy mladšího dorostu hostil Litvínov na svém ledě rivala z Chomutova. Po tragickém startu do sezóny nabrali Litvínovští správný směr a jejich výkony se neustále zlepšují. Chemici v dnešním utkání vedli v polovině základní hrací doby už 3:0 zásluhou debutujícího Jouzy, střelce Vacína a kapitána Myšáka. Jenže výpadkem ve druhé třetině dokázali Piráti stáhnout náskok domácích na rozdíl jediné branky. Chomutov v divoké třetí třetině dokázal vyrovnat a utkání dospělo do prodloužení. V nastavené době využili chemici přesilovou hru a Vacín rozhodl o tom, že dva body zůstanou v Litvínově.

15. kolo, 13.11.2014, ZS Ivana Hlinky
logo KLH Chomutov
HC VERVA Litvínov KLH Chomutov
5p 4

2:0, 1:2, 1:2 - 1:0

Khůn – Cikáne, Fraško, Bártek, Čapek, Havlík, Žižka, Starý, Zirtoni, Pavlíček, Vopat, Vacín, Kordule, Černý, Jouza, Myšák, Pech, Vaněk.

Běhula (od 29. Pavlát) – Buchtela, Jírovec, Bukač, Seeman, Studený, Zeman, Jarý, Záruba, Baier, Lauko, Chlán, Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek, Bláha.