Zápas - mládež 18. 12. 2015, Redakce

SDO: Litvínov vyhrál přestřelku nad Havlíčkovým Brodem

L i t v í n o v - V 1. kole nadstavbové části skupiny B se střetli starší dorostenci s Havlíčkovým Brodem, který je přímým konkurentem Litvínova v tabulce. Po bezbrankové první třetině se s góly doslova roztrhl pytel, když druhá třetina nabídla hned pět branek. Prostřední periodu ale vyhráli v poměru 3:2 domácí. Třetí třetinu pro změnu ovládli hosté v poměru 2:1 a zápas dospěl do prodloužení, kde v přesilovce rozhodl Dominik Havlík. Po zranění vypomohl staršímu dorostu reprezentant Martin Havelka, který se dokázal gólově prosadit a připsal si i dvě nahrávky.

Nadstavba, 18.12.2015
logo HC Havlíčkův Brod
HC VERVA Litvínov HC Havlíčkův Brod
5p 4

(0:0, 3:2, 1:2 - 1:0

Havlík – Cikánek, M. Havlík, D. Havlík, Hipius, Kučera, Macháč, Urbánek – Bečvář, Drašar, Dufek, Havelka, Helt, Ineman, Myšák, Nídl, Pavlíček, Schmidmayer, Vaněk, Vébr.

Kulich – Benák, Hrabaň, Jančařík, Kopic, Lachman, Němec, Zdeněk – Beran, Hendrych, Holenda, Králíček, Martínek, Michálek, Piskač, Přibyl, Veverka, Vlach