Zápas - mládež 25.02.2017
Autor: Martin Stříbrný

JUN: Litvínov nezvládl v Jihlavě závěr utkání a play-off mu utíká

Preview k zápasu

Foto Ohlasy Reportáž
J i h l a v a - Litvínovští junioři odehráli téměř zápas sezony na ledě jihlavské Dukly. V souboji o play-off o body skoro nejcennější nezvládli úplný závěr utkání a po porážce 2:3 se jim příčky play-off hodně vzdálily.
42. kolo, 25.2.2017
3:2
0:0, 1:1, 2:1

Jihlava

Brož – Váňa, Pospíchal, Hrabaň, Pražák, Huňáček, Kadlec – Maštera, Heinrich, Čermák – Kraučuk, Mejzlík, Peschout – Ondráček, Adam, Geier

Litvínov

Š. Havlík – Machač, Březák, Urbánek, Franc, D. Havlík, Myšák, Dvořák – Kučera, Jícha, Vébr – Dufek, Horák, Havelka – Brzek, Bárdoš, Pecka
Branky a nahrávky: 38. Maštera (Čermák, Pospíchal), 56. Maštera (Čermák, Váňa), 59. Pospíchal (Heinrich, Maštera) – 34. Havelka (Myšák, Dufek), 58. Dufek (Franc, Myšák). Rozhodčí: Honza – Klouda, Urubčík. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. V oslabení: 41:31. Diváci: 67. Střely na branku: 41:31. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Připravujeme...

Ohlasy

Jihlava
Viktor Ujčík (HC Dukla Jihlava): Dívali jsme se teď na tabulku a play-off ještě úplně jisté nemáme. Rozhodnuté to stoprocentně není, ale udělali jsme další velký krok k cestě do vyřazovacích bojů. Bylo už vidět, že kluci toho měli plné zuby a klobouk dolů před jejich výkonem. Včera jsme dohrávali proti Chomutovu na pár lidí, dneska to samé. Když jsme dostali před koncem gól na 2:2, tak jsme nebyli moc optimisticky naladění. Ale vzápětí jsme dokázali soupeři vstřelit branku zpátky a tohle většinou dokáží velké týmy, takže jsme si výhru asi zasloužili.
Litvínov
Robert Reichel (HC Litvínov): Prohráli jsme, protože jsme udělali více chyb a Jihlava toho využila. Nevím, co bych k utkání více řekl.
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Šimon Havlík 3 38 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce spolu s partnerem Inno Comp Bohemia pomohlo opět Kačence

Kačenka si prošla mozkovou obrnou a v únoru oslavila již své 9. narozeniny. Jako dárek od nás dostala poukaz na intenzivní rehabilitaci Klim therapy, kterou nastupuje 3. června. Šek na částku 63 860 korun Kačence předali za společnost Inno Comp Bohemia ředitel Ing. Tomáš Francírek a za hráče A-týmu útočník Richard Jarůšek.
Více >
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >