Zápas - mládež 14.09.2017
Autor: Martin Stříbrný

Neskutečná kanonáda mladších dorostenců se zastavila na čísle 17!

Foto Reportáž
K l a d n o - Výsledek, který nemá obdoby. Tak by se dal popsat konečný stav utkání mladších dorostenců Litvínova na ledě kladenského PZ. Chemici tlačili na pilu po celou dobu utkání, sázeli jednu branku za druhou a konečný stav se zastavil na skóre 17:3! Nejvýznamněji se na nevídané kanonádě podílel Lukáš Stehlík, když ke svým třem gólům přidal skvělých šest asistencí.
14.9.2017
3:17
1:4, 0:5, 2:8

Kladno

Burda (Pulec) – Vyhnal, Hříbal, Kohlíček, Krejžík, Brejcha – Strnad, Rejna, Štrombach, Hurta, Votoupal, Šťastný, Darsa, Pulda, Rambousek, Adam

Klika (Zelenka) – Minařík, Hocelík, Háva, Kroupa, Baláž, Gebhard, Miškovič, Kadár – Pešta, Dej, Adámek, Stehlík, Vopat, Slavík, Kudrhalt, Kočárek, Fišer, Nikl, Myšák, Skuhrovec
Branky a nahrávky: 19. Rambousek (Kohlíček, Darsa), 54. Hurta (Strnad, Adam), 58. Hurta (Adam) – 10. Myšák (Miškovič), 11. Nikl (Fišer, Slavík), 15. Nikl (Slavík), 18. Stehlík (Myšák, Skuhrovec), 26. Kudrhalt (Vopat, Dej), 27. Skuhrovec (Stehlík, Miškovič), 30. Myšák (Stehlík), 31. Fišer (Slavík), 37. Myšák (Stehlík, Kadár), 41. Stehlík (Baláž), 42. Nikl (Háva), 44. Dej (Skuhrovec), 44. Myšák (Stehlík), 46. Vopat (Kočárek), 47. Myšák (Stehlík), 48. Háva (Myšák, Stehlík), 57. Stehlík. Rozhodčí: Večovský – Špůr, Vodák. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:4. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 14:55 (6:16, 3:23, 5:16).