Zápas - mládež 25.02.2018
Autor: Denis Havlín

JUN: Junioři nedali hostům z Karlových Varů šanci a berou 3 body.

Preview k zápasu

Foto Ohlasy Reportáž
L i t v í n o v - Tři výhry v řadě, tím se může pyšnit juniorský tým, ikdyž už o nic nejde, tak si černožlutí poradili s hosty z Karlových Varů a berou plný počet bodů do tabulky o umístění.
24.2.2018
Zimini stadio Ivana Hlinky
5:2
1:0, 3:2, 1:0

Litvínov

Havlík (Orct) – Havlík.D, Březák, Viedemann,Havlík.M, Dvořák, Starý – Berka, Vopat, Bárdoš, Pecka, Helt, Myšák, Svoboda, Jícha, Bartoš.

Karlovy Vary

Bednář (Grančarov) – Přibyl, Pajk, Brabec, Novák, Kala – Horký, Tlačil, Salnikov, Pastyřík, Bečka, Halberštát, Hotěk, Habr, Procházka, Prošek
Branky a nahrávky: . 4. Bartoš (Helt), 37. Jícha (Dvořák), 40. Pecka (Myšák), 40. Bárdoš (Havlík.M, Bartoš), 60. Berka (Svoboda, Havlík.M) - 22. Pastyřík (Horký, Procházka), 28. Horký (Procházka, Pajk) Rozhodčí: . Knapík - Frodl, Hynek Vyloučení: . 3:2 Využití: . 1:0 V oslabení: . 0:0 Diváci: . 93 Střely na branku: . 50:27 (11:7, 20:13, 19:7) Průběh utkání: .

Po vysoké výhře ve Zlíně, přišel na řadu další soupeř, a to Karlovy Vary, tedy celek se kterým si junioři v sezóně pokaždé poradili.

První třetina přinesla rychlou branku, už ve 4. minutě se dokázal prosadit starší dorostenec Dan Bartoš, pro kterého to byla první branku v juniorském týmu. Zbytek třetiny nepřinesl nic víc, než pár vyloučení domácích.

Litvínovští si velmi zkomplikovali vývoj zápasu, neboť na začátku druhé třetiny inkasovali hned dvakrát. Nejprve se ve 22. minutě prosadil Marek Pastyřík a ve 28. minutě dokonal obrat Michal Horký. Začátek druhé třetiny sice patřil hostům, ale konec patřil domácím. Ve 37. minutě srovnal Josef Jícha, poté ve 40. minutě vstřelil branku Dominik Pecka, který se prezentoval akrobatickým zakončením a vteřinu před koncem druhé třetiny využil Jan Bárdoš přesilovou hru.

Oba celky hráli ve třetí třetině vyrovnaný hokej, první vážnější situace nastala až v 59. minutě, kdy se do pěstního souboje pustil Vopat a Bečka. Přesně minutu před koncem vstřelil branku další starší dorostence Marek Berka, který uzavřel dnešní zápas.

Ohlasy

Litvínov
Radek Mrázek, HC Litvínov: "Myslím, že až na druhou třetinu, kdy jsme si to zbytečně komplikovali a dali jsme hostům šanci k otočení zápasu, jsme byli od začátku lepší a zaslouženě vyhráli."
Karlovy Vary
Trenér hostů se odmítl k zápasu vyjádřit.
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Šimon Havlík 2 25 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >