Zápas - mládež 25.02.2018
Autor: Denis Havlín

JUN: Junioři nedali hostům z Karlových Varů šanci a berou 3 body.

Preview k zápasu

Foto Ohlasy Reportáž
L i t v í n o v - Tři výhry v řadě, tím se může pyšnit juniorský tým, ikdyž už o nic nejde, tak si černožlutí poradili s hosty z Karlových Varů a berou plný počet bodů do tabulky o umístění.
24.2.2018
Zimini stadio Ivana Hlinky
5:2
1:0, 3:2, 1:0

Litvínov

Havlík (Orct) – Havlík.D, Březák, Viedemann,Havlík.M, Dvořák, Starý – Berka, Vopat, Bárdoš, Pecka, Helt, Myšák, Svoboda, Jícha, Bartoš.

Karlovy Vary

Bednář (Grančarov) – Přibyl, Pajk, Brabec, Novák, Kala – Horký, Tlačil, Salnikov, Pastyřík, Bečka, Halberštát, Hotěk, Habr, Procházka, Prošek
Branky a nahrávky: . 4. Bartoš (Helt), 37. Jícha (Dvořák), 40. Pecka (Myšák), 40. Bárdoš (Havlík.M, Bartoš), 60. Berka (Svoboda, Havlík.M) - 22. Pastyřík (Horký, Procházka), 28. Horký (Procházka, Pajk) Rozhodčí: . Knapík - Frodl, Hynek Vyloučení: . 3:2 Využití: . 1:0 V oslabení: . 0:0 Diváci: . 93 Střely na branku: . 50:27 (11:7, 20:13, 19:7) Průběh utkání: .

Po vysoké výhře ve Zlíně, přišel na řadu další soupeř, a to Karlovy Vary, tedy celek se kterým si junioři v sezóně pokaždé poradili.

První třetina přinesla rychlou branku, už ve 4. minutě se dokázal prosadit starší dorostenec Dan Bartoš, pro kterého to byla první branku v juniorském týmu. Zbytek třetiny nepřinesl nic víc, než pár vyloučení domácích.

Litvínovští si velmi zkomplikovali vývoj zápasu, neboť na začátku druhé třetiny inkasovali hned dvakrát. Nejprve se ve 22. minutě prosadil Marek Pastyřík a ve 28. minutě dokonal obrat Michal Horký. Začátek druhé třetiny sice patřil hostům, ale konec patřil domácím. Ve 37. minutě srovnal Josef Jícha, poté ve 40. minutě vstřelil branku Dominik Pecka, který se prezentoval akrobatickým zakončením a vteřinu před koncem druhé třetiny využil Jan Bárdoš přesilovou hru.

Oba celky hráli ve třetí třetině vyrovnaný hokej, první vážnější situace nastala až v 59. minutě, kdy se do pěstního souboje pustil Vopat a Bečka. Přesně minutu před koncem vstřelil branku další starší dorostence Marek Berka, který uzavřel dnešní zápas.

Ohlasy

Litvínov
Radek Mrázek, HC Litvínov: "Myslím, že až na druhou třetinu, kdy jsme si to zbytečně komplikovali a dali jsme hostům šanci k otočení zápasu, jsme byli od začátku lepší a zaslouženě vyhráli."
Karlovy Vary
Trenér hostů se odmítl k zápasu vyjádřit.
přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Šimon Havlík 2 25 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce sleduje trénink malé Kačky

Kačenka Zíková se vrátila z měsíční Klimterapie a trénuje v barvách našeho klubu. Se svou maminkou denně cvičí a plní si pomalu svůj sen, chodit a v budoucnu i běhat jako její sestra Anežka. Na videu už pomocí speciálních holí zvládá chůzi po zahradě.
Více >
Rozhovory - Dorost včera

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >