Zápas - mládež 25.02.2018
Autor: Denis Havlín

JUN: Junioři nedali hostům z Karlových Varů šanci a berou 3 body.

Preview k zápasu

Foto Ohlasy Reportáž
L i t v í n o v - Tři výhry v řadě, tím se může pyšnit juniorský tým, ikdyž už o nic nejde, tak si černožlutí poradili s hosty z Karlových Varů a berou plný počet bodů do tabulky o umístění.
24.2.2018
Zimini stadio Ivana Hlinky
5:2
1:0, 3:2, 1:0

Litvínov

Havlík (Orct) – Havlík.D, Březák, Viedemann,Havlík.M, Dvořák, Starý – Berka, Vopat, Bárdoš, Pecka, Helt, Myšák, Svoboda, Jícha, Bartoš.

Karlovy Vary

Bednář (Grančarov) – Přibyl, Pajk, Brabec, Novák, Kala – Horký, Tlačil, Salnikov, Pastyřík, Bečka, Halberštát, Hotěk, Habr, Procházka, Prošek
Branky a nahrávky: . 4. Bartoš (Helt), 37. Jícha (Dvořák), 40. Pecka (Myšák), 40. Bárdoš (Havlík.M, Bartoš), 60. Berka (Svoboda, Havlík.M) - 22. Pastyřík (Horký, Procházka), 28. Horký (Procházka, Pajk) Rozhodčí: . Knapík - Frodl, Hynek Vyloučení: . 3:2 Využití: . 1:0 V oslabení: . 0:0 Diváci: . 93 Střely na branku: . 50:27 (11:7, 20:13, 19:7) Průběh utkání: .

Po vysoké výhře ve Zlíně, přišel na řadu další soupeř, a to Karlovy Vary, tedy celek se kterým si junioři v sezóně pokaždé poradili.

První třetina přinesla rychlou branku, už ve 4. minutě se dokázal prosadit starší dorostenec Dan Bartoš, pro kterého to byla první branku v juniorském týmu. Zbytek třetiny nepřinesl nic víc, než pár vyloučení domácích.

Litvínovští si velmi zkomplikovali vývoj zápasu, neboť na začátku druhé třetiny inkasovali hned dvakrát. Nejprve se ve 22. minutě prosadil Marek Pastyřík a ve 28. minutě dokonal obrat Michal Horký. Začátek druhé třetiny sice patřil hostům, ale konec patřil domácím. Ve 37. minutě srovnal Josef Jícha, poté ve 40. minutě vstřelil branku Dominik Pecka, který se prezentoval akrobatickým zakončením a vteřinu před koncem druhé třetiny využil Jan Bárdoš přesilovou hru.

Oba celky hráli ve třetí třetině vyrovnaný hokej, první vážnější situace nastala až v 59. minutě, kdy se do pěstního souboje pustil Vopat a Bečka. Přesně minutu před koncem vstřelil branku další starší dorostence Marek Berka, který uzavřel dnešní zápas.

Ohlasy

Litvínov
Radek Mrázek, HC Litvínov: "Myslím, že až na druhou třetinu, kdy jsme si to zbytečně komplikovali a dali jsme hostům šanci k otočení zápasu, jsme byli od začátku lepší a zaslouženě vyhráli."
Karlovy Vary
Trenér hostů se odmítl k zápasu vyjádřit.
přát.
5.8.
čtvrtek, 17:30
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Šimon Havlík 2 25 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Dorost 14.06.2021

Rozpis Extraligy dorostu: soutěž čeká velké zúžení, s kým budou hrát chemici?

Nejen juniorka, jasno o svém zápasovém programu má také litvínovský dorost. Černožlutí na úvod změří síly s Mladou Boleslaví a Plzní.
Více >
Junioři 11.06.2021

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.
Více >
Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >