JUN: Bartoš neuvěřitelnými pěti góly vystřílel juniorům čtyři body

Litvínovská juniorka si z Kladna přiváží čtyři body! Za vypíchnutí stojí výkon Daniela Bartoše, který vstřelil hned pět branek.
0:0, 1:4, 1:1 - 0:1

Kladno

Novotný (Jiroušek) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák, Flachs, Zíka, Funk, Veber – Hašek, Bernat, Bláha, Husarik, Rendla, Filip, Štrombach, Čermák, Sachr

Zelenka (Pejsar) – Bártek, Šubrt, Viedemann, Baláž, Kitzberger, Kroupa, Havlík – Kysela, Berka, Limanovský, Bartoš, Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek, Svoboda
Branky a nahrávky: 26. Bernat (Husarik), 53. Filip (Bláha) – 21. Bartoš (Bártek, Jouza), 31. Bartoš (Kysela, Havlík), 33. Bartoš (Jouza, Baláž), 37. Bartoš (Fišer), 60. Dufek (Svoboda), 62. Bartoš (Bártek) Rozhodčí: Vojtěchovský - Kotlík, Coubal Vyloučení: 5:11 Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 90 Střely na branku: 48:41 (12:12, 16:15, 19:11 - 1:2) Průběh utkání: 0:0, 1:4, 1:1 - 0:1

Litvínovská juniorka zamířila v neděli dopoledne do nedalekého Kladna, kde jí čekal šestý zápas letošního ročníku juniorské DHL extraligy.

Po první bezbrankové třetině, která příliš hokejové radosti nepřinesla, se nicméně pytel s góly pořádně roztrhl. Hostující celek poslal do vedení po 58 sekundách druhé části kapitán Bartoš, radost však netrvala dlouho a Kladno zásluhou Bernata vyrovnalo. Hlavní roli však na sebe opět převzal muž s "céčkem" na hrudi a dalšími třemi góly ze své hokejky vyslal Litvínov vstříc třem bodům.

Ačkoliv se Kladnu ještě podařilo během posledního dějství snížit na 2:4 díky přesné trefě Filipa, vítězství černožlutého celku definitivně stvrdil minutu před koncem utkání Dufek. V následném prodloužení pak nerozhodl nikdo jiný, než kapitán Bartoš a litvínovská juniorka si tak z Kladna odváží všechny čtyři dostupné body.

Černožlutému celku tak po šesti kolech patří druhá příčka tabulky, hned po juniorském výběru Plzně. Další zápas na programu je ve čtvrtek, kdy na stadion Ivana Hlinky zamíří právě lídr DHL extraligy.