Zápasy - Junioři 19.10.2019
Autor: Ondřej Mach

Doma znovu vítězně, junioři přetlačili Motor 2:1 po prodloužení

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Černožlutá juniorka si dnes na domácím ledě připsala další dva body za výhru proti českobudějovickému Motoru. Jako první sice šli do vedení hosté, chemici však ještě během první třetiny srovnali díky Adamu Šubrtovi. Rozhodující branku pak až v nastaveném čase vsítil David Jindra.
19.10.2019
2:1pr.
1:1, 0:0, 0:0 - 1:0

Zajíček (Zelenka) – Bártek, Šubrt, Baláž, Kroupa, Jonák, Háva – Jindra, Kysela, Stehlík, Limanovský, Bartoš, Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek, Svoboda

Č. Budějovice

Ludvík (Dvořák) – Najman, Hubata, Remta, Svach, Pavlát, Novák, Doktor – Matoušek, Řezáč, Pigl, Hrubec, Masopust, Ryba, Janoch, Schwartz, Čížek, Silný, Krcho

Branky a nahrávky

15. Šubrt (Jindra, Stehlík), 62. Jindra (Svoboda)

0:1, 2:1

Domácí Litvínov od osmé minuty prohrával po brance Michala Silného. Odpověď našel v 15. minutě zásluhou Adama Šubrta, pro kterého to byl vůbec první gól v letošní sezoně. Prostřední perioda ani ta závěrečná gólovou radost nepřinesly, i přesto, že Motor hrál dvě přesilové hry. Tuhý boj tak dospěl až do prodloužení, v němž druhý bod pro Severočechy získal David Jindra