1:0, 3:4, 0:0 - 0:0 - 0:1

Ml.Boleslav

J. Hübl (41. Valent) - Hay, Beňovič, Drábek, Čutta, Žabka, Koma, Rýgl, od 41. navíc Dudáš - Bahenský, D. Výborný, Podkonický - Balaštík, Mikulík, Tomas - Jiránek, Vrbata, Demel - Svačina, Hrdel, Goertzen

Franěk (29. Volke) - Stříteský, Kubát, Gula, Kousalík, Černošek, Pojkar, Skuhrovec, Brejčák - Kubinčák, V. Hübl, Bojer - Trávníček, Hanzl, Nylander - Frolík, Jenáček, Hujsa - Majdan, Smolka, Gerhát
Branky a nahrávky: 10. Výborný (Balaštík), 27. Hrdel, 29. Mikulík (Balaštík, Tomas), 38. Hay (Balaštík) – 26. Frolík (Jenáček, Černošek), 34. Hanzl (Hübl V.), 35. Frolík (Hujsa), 39. Gula (Frolík), 65. Jenáček – rozhodující sam. náj.. Rozhodčí: Turčan, Smitka - Bejček, Charvát. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 3370. Střely na branku: 32:43.

Třetí prohra v řadě, dorostenci podlehli Vítkovicím 2:5

Černožlutým nadějím se v nadstavbě nedaří. Z posledních pěti utkání se dorostenci radovali pouze dvakrát. V šestém kole ELIOD Extraligy dorostu zavítali mladí chemici do Vítkovic. Ostravané rozhodli o dělbě bodů během první třetiny, kdy se dokázali třikrát prosadit. Hosté reagovali pouze jednou. V dalších částech hry se Vítkovice prezentovaly...
Zápasy - Junioři před 2 dny

Z Boleslavi vítězně! Junioři přetlačili Bruslaře po nájezdech

M l a d á B o l e s l a v - Další zápasový víkend zakončila černožlutá juniorka vítězstvím. Utkání s Mladou Boleslaví přineslo tvrdý boj, navrch měli dlouho domácí. Dvanáct minut před koncem ale vyrovnal Vojtěch Kysela a rozhodnou tak muselo až prodloužení, potažmo samostatné nájezdy. V nich druhý bod pro chemiky získal Daniel Jouza.
Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři nestačili na Liberec, Tygři vyhráli 3:1

L i b e r e c - Junioři nastoupili v rámci 26. kola turnaje O Pohár DHL k utkání na ledě Bílých Tygrů Liberec. První branka padla až v závěru prvního dějství. Jedinou branku Litvínova vstřelil mladý útočník David Skuhrovec, pro kterého to byla první trefa v juniorském dresu.