Zápasy - Junioři 08. 10. 2020, Ondřej Mach

Návrat na led bodově nevyšel, junioři podlehli Energii 2:3

K a r l o v y V a r y - Litvínovští junioři po dlouhé pauze odehráli další utkání, ve čtvrtek venku nestačili na Karlovy Vary. Západočeši si v průběhu čtyřiceti minut vybudovali komfortní náskok, který už chemici nedokázali stáhnout. Na hostující straně se mezi střelce zapsali Marek Berka a David Jindra.

4., 08.10.2020, Karlovy Vary
logo HC Energie Karlovy Vary
logo Litvínov mládež
HC Energie Karlovy Vary Litvínov mládež

• Střely na branku

• Vyloučení

• Využití

• V oslabení

Branky a nahrávky HC Energie Karlovy Vary: 1. Novotný (Adámek, Rozhon), 26. Rymon (Bulka, Stejskal), 40. Sapoušek (Kupčo, Rymon)

Branky a nahrávky Litvínov mládež: 51. Berka (Jindra), 58. Jindra (Stehlík, Baláž)

• Průběh zápasu

• Rozhodčí

Zubzanda – Juránek, Baxa

Maleček – Bulka, Stejskal, Benda, Krajčík, Pohanka, Vogel, Cestr, Blengino – Adámek (A), Novotný (C), Rozhon, Kupčo, Rymon (A), Bačo, Seidler, Sapoušek, Šmajda, Remeš

Zajíček – Hocelík, Baláž, Háva, Dej, Kadár, Kroupa – Jindra, Skuhrovec, Stehlík (C), Berka, Kysela, Slavík, Limanovský, Bartoš (A), Jouza (A), Iljuk, Čech, Brouček

Domácí zažili raketový vstup do utkání, už po jedenácti vteřinách hry se po spolupráci s Adámkem a Rozhonem prosadil David Novotný. Na jeho trefu navázal v prostředním dějství Dominik Rymon, Energie pak ve druhé třetině měla ještě dvě přesilové hry. Tým z lázeňského města se prosadil až po skončení té druhé, na 3:0 zvyšoval Robin Sapoušek

Stíhací jízda chemiků začala v posledních deseti minutách. Odstartoval ji Marek Berka, jemuž se povedlo zužitkovat nahrávku Jindry. Domácí si následně situaci zkomplikovali sérií vyloučení a Litvínovu se v početní převaze podařilo snížit, tentokrát se role střelce ujal David Jindra. Jenže ani závěrečný tlak už na body nestačil, černožlutí v Karlových Varech padli 2:3.