Zápasy - Junioři 08. 01. 2022, Daniel Tichý

Juniorka zvítězila i na ledě Salzburgu a veze si tak z tripu plný počet bodů

Poté co litvínovská juniorka zvítězila na ledě Českých Budějovic se další den vydala na led rakouského Salzburgu. Zápas byl dlouho vyrovnaný až do stavu 58:14, kdy se prosadil hostující Vít Beran a rozhodl tak zápas pro Litvínov. V příštím utkání se chemici utkají na svém ledě proti Chomutovu.

29. kolo, 08.01.2022, Salzburg, RED BULL ACADEMY ARENA
logo EC Red Bull Salzburg (AUT)
EC Red Bull Salzburg (AUT) HC VERVA Litvínov

• Vyloučení

• Využití

• V oslabení

Branky a nahrávky EC Red Bull Salzburg (AUT): 26. Schreiner (Stiegler), 30. Vinzens (Jelavic), 39. Vinzens (Kirchenbner, Sumpf)

Branky a nahrávky HC VERVA Litvínov: 6. Stehlík (Danielčák, Limanovský), 14. Hocelík (Postl), 35. Skuhrovec (Kadár, Kroupa), 59. Beran (Skuhrovec)

• Rozhodčí

Huber, Hrabal – Panholzer, Smeibidlo

Clara – Kauhanen, Sinn, Weber, Krotsch, Hübner, Winkelmann, Kirchebner – Sumpf, Wurzer, Jelavic, Eckl, Stiegler, Mackner, Ziesche, Vinzens, Ruckdäschel, Schreiner.

Čermák – Baláž, Kadár, Hocelík, Hák, Hynek, Kroupa, Werner – Postl, Danielčák, Stehlík, Beran, Limanovský, Maštalířský, Šprynar, Kočárek, Špaček, Skuhrovec.