Zápasy - Junioři 25. 09. 2021, Ondřej Mach

Junioři ztratili potřetí v řadě. Doma nestačili na Plzeň, navíc nedali ani gól

Litvínovští junioři prohráli potřetí za sebou a v tabulce Extraligy juniorů spadli na třinácté místo. V sobotu byla nad jejich síly západočeská Plzeň, která si odvezla všechny body za výhru 2:0.

6. kolo, 25.09.2021, Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky
logo HC ŠKODA PLZEŇ
HC VERVA Litvínov HC ŠKODA PLZEŇ

• Střely na branku

• Vyloučení

• Využití

• V oslabení

• Diváků

Branky a nahrávky HC ŠKODA PLZEŇ: 9. Adamec (Hamšík, Soukup), 37. Korčák (Dáňa)

• Průběh zápasu

• Rozhodčí

Vyštejn – Votrubec, Kurtin

Klika – Hora, Hocelík, Hák, Kroupa, Werner, Háva – Postl, Danielčák, Beran, Vopat, Limanovský, Dej, Fišer, Iljuk, Krocker, Skuhrovec, Slavík.

Němeček – Houdek, Hamšík, Pánek, Vajner, Malák – Kvasnička, Eremiáš, Kopic, Adamec, Korčák, Dvořák, Slanina, Marcel, Soukup, Soukup, Ženíšek, Dáňa.

Úvod duelu poznamenalo několik přesilových her, skóre se ale měnilo až v čase 8:18. Hostující celek se dostal do vedení zásluhou Václava Adamce, asistencemi se na brance podíleli Hamšík a Soukup.

Také prostřední část nabídla řadu trestů. Ani jeden z týmů se ovšem v přesilové hře neprosadil, indiáni přesto odskočili na dvoubrankový náskok. Jejich druhý zásah měl na svědomí Matěj Korčák, nahrávku si připsal Dáňa.

Chemici už se na svého soka dotáhnout nedokázali a podruhé v sezoně nedali ani gól. Šanci napravit sobotní prohru budou mít v úterý na ledě regionálního rivala z Chomutova.