Zápasy - Dorost 08.01.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Nevyužité a promarněné přesilovky. Litvínovský dorost padl s Chomutovem 1:3

Reportáž

Foto Reportáž
V zasněžených Krušných horách čekalo fanoušky regionální derby, protože na litvínovský led dorazil sousední Chomutov. A byli to právě Piráti, kdo si připsal úvodní trefu, na níž po několika minutách navázal Klobouček. Jediný gól Litvínova si připsal Bednařík. Domácí si díky prohře připsali první neúspěch v nadstavbě.
8.1.2022
Litvínov
1:3
0:2, 0:0, 1:1

Litvínov

Tuhý (Balík) – Mrázek, Síč, Vyhlídal, Bystřický (C), Prokeš, Dudáček, Kladivo – Ščislák, Horský, Dufek, Liška, Bednařík, Raichl, Tůma, Čech (A).

Chomutov

Perůtka (Hrůza) – Pašek, Svoboda, Záhorec, Hynek (C), Ibl, Žižka – Kokman, Dautovský (A), Klobouček, Vondrášek, Stejskal, Grosskopf, Pospíšil, Titlbach, Čihař (A).

Branky a nahrávky

55. Bednařík (TS)
7. Kokman (Hynek, Dautovský), 11. Klobouček (Titlbach), 56. Hynek (Titlbach)

Statistiky

Rozhodčí:
Jechoutek – Horažďovský, Hradil
Vyloučení:

9:9

Využití:

0:2

V oslabení:

0:0

Diváci:

95

Střely na bránu:

Průběh zápasu:

0:2, 1:2, 1:3

Začínalo se zhurta, neuběhla ani minuta a jeden z hostujících hráčů už seděl na trestné lavici. Mladí chemici ale nedokázali příležitost využít. O pár chvil později dostal stejnou výhodu i Chomutov, tentokrát fauloval Síč. Piráti, kteří také bojují o postup do play-off, zabrali a zásluhou Tomáše Kokmana šli do vedení. Namotivovaný Litvínov doufal ve vyrovnání, to mohlo přijít po trestu Hynka. Útočníci ale nedokázali najít příhodný recept na překonání chomutovského brankáře.

Věci však nabraly úplně jiný spád, protože po srovnání sil znovu slavili hosté, tentokrát byl šťastným střelcem Šimon Klobouček. Domácím se nedařilo, nedokázali využít ani jednu ze tří přesilových her, které měli v úvodním dějství. Prostřední dvacetiminutovka si zaslouží přízvisko nedisciplinovaná, protože oba týmy měly na svědomí několik prohřešků. Litvínov se dokonce provinil dvakrát během jediné minuty. Piráti však ve výhodě třetí branku nepřidali.

Na druhou stranu také celek z Chomutova několikrát fauloval, chemici sice měli příležitosti, ale kýžený gól nevstřelili. Nelichotivý trend se přenesl i do závěrečné třetiny, protože ve 41. minutě podrážel Žižka a domácí však ani tentokrát neslavili. Poslední desetiminutovka byla poněkud nepřehledná. Sudí potrestali jeden z faulů trestným střílením, a to Jakub Bednařík s přehledem proměnil. Naděje ale pohasly s ránou Františka Hynka. V následující sekvenci rozhodčí rozdali neuvěřitelných pět trestů.

K dramatické zápletce musíme rovněž přičíst nepovedené trestné střílení litvínovské Raichla.

Statistiky
Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Konto našeho srdce před 2 dny

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >