Zápasy 26. 10. 2012, Ondřej Vlk

Starší dorost: Litvínov pěti brankami sestřelil Letňany

Litvínov zvládl i druhý zápas na hřišti soupeře. Litvínovští dorostenci zavítali na led posledního týmu z Letňan. Litvínov vstoupil do utkání aktivně, již ve 2. minutě vsítil první gól zápasu Šimeček. Domácí dokázali na tuto trefu odpovědět. Litvínov dál pokračoval ve svém tlaku, ale probít se letňanskou obranou někdy nebylo až tak jednoduché. Ve zbytku zápasu Chemici Letcům odskočili na rozdíl dvou branek a ten už Letňany stáhnout nedokázali. Litvínov si tak odvezl z kluziště soupeře další tři body.

15. kolo, 26.10.2012, ZS Letňany
logo HC Letci Letňany
HC Letci Letňany HC VERVA Litvínov

Švihálek - Brejcha, Honetschläger, Hes, Minář, Kroh, Nebeský, Janda, Oždian, Štosek, Ječný, Čapek, Rulf, Hroboň, Nestrašil, Zeliska, Kučera, Šťovíček, Dyrynk. Trenér Žůrek.

Klečka - Řezníček, Wiedemann, Moravec, Štěpka, Jonák, Šesták, Vostárek, Weitz, Šefl, Šimeček, Sýkora, Pospíšil, Kučera, Ujfaluši, Baránek, Střibrný, Poljanský. Trenér Nekvinda.

Není k dispozici.