Zápasy 07. 12. 2012, Lucie Lobo, foto: Ondřej Vlk

Starší dorost: Litvínov vyrval všechny tři body proti Pirátům

Ve 25. kole navštívili černožlutí led Chomutova. Bylo k vidění velice vyrovnané utkání, kde nakonec zvítězil Litvínov. Litvínovští dorostenci ani jednou nepustili Chomutov do vedení, domácí sice dokázali vyrovnat stav utkání v první třetině. Ale ještě před koncem úvodní dvacetiminutovky se Litvínov opět dostal do vedení a do kabin se odcházelo za stavu 1:2. V polovině druhé třetiny Litvínov zvýšil na 1:3. O tři minuty později sice domácí Piráti vstřelili kontaktní branku, ale tím taky skončilo proměňování branek v tomto utkání. Závěrečná třetina už branku nepřinesla a Litvínovští přivezli domů velmi cenné tři body! Litvínov je těsně za Spartou (32b.) šestý v tabulce se 30 body. Do vánoc dorostence čekají ještě 3 důležité zápasy! Přijďte je zítra povzbudit na stadion v Litvínově v 16:15, kam přijede bojovat o body Slavie.

25. kolo, 07.12.2012
logo Piráti Chomutov
Piráti Chomutov HC VERVA Litvínov

Lukeš (30. Staněk) - Meliško, Páleník, Ringler, Kämpf, Pastyřík, Macháček, Bednář, Procházka, Hierman, Kaše O., Szathmáry, Šmíd, Cestr, Vlastník, Kaše D., Veselý, Wágner, Strunz.

Klečka - Baránek, Ujfaluši, Spěšný, Pospíšil, Sýkora, Šimeček, Šefl, Weitz, Vostárek, Šesták, Jonák, Moravec, Wiedemann, Řezníček, Sklenička.

Reportáž se připravuje.