RAKO extraliga staršího dorostu 2013/14

zápasdatumstadiondomácí hosté  
1. pá 6.9.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Karlovy Vary  1:2
2. so 7.9.2013 ZS Kladno  Kladno  Litvínov  4:1
3. po 9.9.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Sparta  2:4
4. pá 13.9.2013 ZS Ústí  Ústí nad Labem  Litvínov  1:5
5. so 14.9.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Chomutov  3:1
6. pá 20.9.2013 ZS Plzeň  Plzeň  Litvínov  4:3pr.
7. so 21.9.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Letňany  7:4
8. st 25.9.2013 KV arena  Karlovy Vary  Litvínov  0:3
9. pá 27.9.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Kladno  3:4sn
10. so 28.9.2013 ZS Sparta Praha  Sparta  Litvínov  7:2
13. po 7.10.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Plzeň  4:3
14. pá 11.10.2013 ZS Letňany  Letňany  Litvínov  3:4pr.
15. so 12.10.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Karlovy Vary  3:0
16. pá 18.10.2013 ZS Kladno  Kladno  Litvínov  1:2
17. so 19.10.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Sparta  0:1
18. po 21.10.2013 ZS Ústí  Ústí nad Labem  Litvínov  3:5
19. čt 24.10.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Chomutov  4:2
20. so 26.10.2013 ZS Plzeň  Plzeň  Litvínov  3:2pr.
11. st 30.10.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Ústí nad Labem  2:0
12. út 12.11.2013 SD aréna Chomutov  Chomutov  Litvínov  6:3
21. pá 15.11.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Letňany  2:4
22. so 16.11.2013 KV arena  Karlovy Vary  Litvínov  3:1
23. pá 22.11.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Kladno  3:8
24. so 23.11.2013 ZS Sparta Praha  Sparta  Litvínov  8:1
25. pá 29.11.2013 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Ústí nad Labem  2:1
26. st 4.12.2013 SD aréna Chomutov  Chomutov  Litvínov  4:2
27. pá 6.12.2013 ZS Ivana Hlinky (spodní plocha)  Litvínov  Plzeň  1:4
28. so 7.12.2013 ZS Letňany  Letňany  Litvínov  3:4
1. Skupina B pá 13.12.2013 ZS Vsetín  Vsetín  Litvínov  5:4sn
2. Skupina B so 14.12.2013 ZS Olomouc  Olomouc  Litvínov  6:2
3. Skupina B pá 10.1.2014 ZS Ivana Hlinky (spodní plocha)  Litvínov  Pardubice  1:4
4. Skupina B so 11.1.2014 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Hr.Králové  4:5
5. Skupina B pá 17.1.2014 ZS Písek  Písek  Litvínov  2:1
6. Skupina B so 18.1.2014 ZS Mladá Boleslav  Ml.Boleslav  Litvínov  2:1sn
7. Skupina B pá 24.1.2014 ZS Ivana Hlinky (spodní plocha)  Litvínov  Poruba  2:1sn
8. Skupina B so 25.1.2014 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Havířov  5:2
9. Skupina B pá 14.2.2014 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Vsetín  4:3
10. Skupina B so 15.2.2014 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Olomouc  2:4
11. Skupina B pá 21.2.2014 ZS Pardubice  Pardubice  Litvínov  4:3pr.
12. Skupina B so 22.2.2014 ZS Hradec Králové  Hr.Králové  Litvínov  2:1
13. Skupina B pá 28.2.2014 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Písek  3:5
14. Skupina B so 1.3.2014 ZS Ivana Hlinky  Litvínov  Ml.Boleslav  1:2
15. Skupina B pá 7.3.2014 ZS Poruba  Poruba  Litvínov  7:0
16. Skupina B so 8.3.2014 ZS Havířov  Havířov  Litvínov  3:5
Žáci včera

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři před 3 dny

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >
Mládež 16.08.2019

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Více >