2. třída 2015/16

zápasdatumstadiondomácí hosté  
Tým B so 10.10.2015  Litvínov  Louny  27:0
Branky: 6x Příhoda, 5x Vladař, 4x Danihelka, 4x Petružálek, 3x Šubík J., 2x Komůrka, Balej, Michálek, Raiminius.
Tým B so 10.10.2015  Litvínov  Ústí nad Labem  8:4
Branky: 5x Příhoda, 2x Petružálek, Šubík V..
Tým A ne 11.10.2015  Klášterec  Litvínov  6:12
Branky: 6x Petružálek, 4x Danihelka, Mentlík, Ševčík.
Tým A ne 11.10.2015  Litvínov  Litoměřice  7:10
Branky: 4x Danihelka, 3x Petružálek.
Tým B so 31.10.2015  Děčín  Litvínov  2:13
Branky: Sklenička 4, Šubík Kuba 3, Petružálek 2, Vladař 2, Michálek a Danihelka po 1
Tým B so 31.10.2015  Kadaň  Litvínov  1:34
Branky: Sklenička 7, Petružálek 6, Vladař 5, Danihelka 5, Šubík Kuba 4, Michálek 3, Mentlík 2, Komůrka 2.
Tým A ne 1.11.2015  Ústí nad Labem  Litvínov  10:11
Branky: Petružálek 5, Vladař 3, Michálek 2, Šubík Jakub 1.
Tým A ne 1.11.2015  Litvínov  Litoměřice  27:2
Branky: Petružálek 8, Komůrka 4, Šubík Kuba 4, Michálek 4, Vladař 3, Mentlík 2, Raiminius 1, Baxa 1.
Tým A ne 15.11.2015  Litvínov  Děčín  8:6
Branky: Vladař 3, Komůrka 3, Petružálek, Šubík V..
Tým A ne 15.11.2015  Litvínov  Chomutov  5:11
Branky: Petružálek 2, Šubík V. 2, Vladař.
Tým B ne 15.11.2015  Louny  Litvínov  5:7
Branky: Vladař 2, Goga, Michálek, Mentlík, Raiminius, Havrilijak.
Tým B ne 15.11.2015  Most  Litvínov  20:0
Branky: -.
Tým B so 28.11.2015  Litvínov  Chomutov  7:8
Branky: Danihelka 3, Vladař 2, Šubík Vojta, Šubík Jakub.
Tým B so 28.11.2015  Litvínov  Ústí nad Labem  8:12
Branky: Danihelka 2, Vladař 2, Šubík Jakub 2, Macholda 2.
Tým A ne 29.11.2015  Roudnice  Litvínov  4:7
Branky: Komůrka 2, Danihelka, Vladař, Šubík Jakub, Šubík Vojta, Michálek.
Tým A ne 29.11.2015  Litvínov  Děčín  33:6
Branky: Šubík Jakub 10, Šubík Vojta 6, Danihelka 6, Vladař 4, Michálek 3, Komůrka 2, Janouch, Bomberovič.
Tým B ne 6.12.2015  Litvínov  Roudnice  5:9
Branky: Vladař 3, Příhoda 2.
Tým B ne 6.12.2015  Děčín  Litvínov  11:7
Branky: Bomberovič 2, Příhoda 2, Vladař, Komůrka, Michálek.
Tým B so 19.12.2015  Drážďany (GER)  Litvínov  2:12
Branky: Danihelka 6, Petružálek 2, Vladař, Příhoda, Šubík J, Šubík V.
Tým B so 19.12.2015  Klášterec  Litvínov  14:4
Branky: Danihelka 2, Petružálek, Šubík J.
Tým B so 2.1.2016  Litvínov  Louny  17:4
Branky: Danihelka 5, Příhoda 4, Petružálek 3, Bomberovič 2, Macholda, Balej, Baxa.
Tým B so 2.1.2016  Litvínov  Most  4:4
Branky: Danihelka 2, Petružálek, Bomberovič.
Tým A ne 10.1.2016  Ústí nad Labem  Litvínov  10:5
Branky: Šubík Jakub 2, Petružálek 2, Příhoda.
Tým B ne 10.1.2016  Litvínov  Bílina  29:3
Branky: Příhoda 6, Petružálek 4, Vladař 3, Šubík Vojta 3, Šubík Jakub 3, Záruba 3, Michálek 3, Bomberovič 2, Havrilijak, Ševčík.
0. ne 17.1.2016  Bílina  Litvínov  3:19
Branky: Danihelka 7, Šubík Jakub 3, Šubík Vojtěch 3, Balej 2, Spálenka 2, Goga, Macholda.
0. ne 17.1.2016  Litvínov  Drážďany  2:7
Branky: Danihelka, Hranáč.
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Žáci před 3 dny

Čtvrtá třída absolvovala letní soustředění v horském areálu Lesná

S blížícím se koncem letních prázdnin za sebou mají soustředění i litvínovští čtvrťáci. Tým pod vedením trenéra Karliho strávil necelý týden v horském areálu Lesná.
Více >
Žáci 20.08.2019

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >