Jednotlivé vstupné

Vstupenky na sezónu 2023/2024

Do nového extraligového ročníku vstoupí Verva se dvěma zásadními změnami. Klub se po třech sezónách rozhodl zrušit klubové karty, které byly zavedeny z důvodu pandemické nejistoty během uplynulých ročníků. Jejich zrušením dojde také ke zjednodušení volného prodeje vstupenek před zápasem. Zároveň se v rámci zjednodušení orientace v jednotlivém vstupném ruší cenové kategorie dle atraktivity utkání. Zůstane tak pouze fanouškům známé rozdělení vstupenek do tří kategorií dle atraktivity míst na stadionu.

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek na utkání bude probíhat vždy den před zápasem, ve všední dny od 16 do 18 hodin, o víkendu a svátky od 10 do 12 hodin. Předprodej na páteční utkání tak bude probíhat ve čtvrtek od 16 do 18 hodin, na nedělní utkání potom v sobotu od 10 do 12 hodin.

Otevírací doba pokladen v nejbližších dnech:

- sobota 4. listopadu od 10:00 do 12:00
- čtvrtek 23. listopadu od 16:00 do 18:00
- čtvrtek 7. prosince od 16:00 do 18:00

Online prodej

Vstupenky na utkání Tipsport extraligy je možné zakoupit také online na  ticketing.hcvl.cz, vyhnete se tak čekání ve frontě u pokladen.

Je nutné vstupenky zakoupené online tisknout? 
Vstupenky doporučujeme vytisknout. Nemůžeme bohužel zaručit, že turnikety přečtou čárový kód ze všech displejů mobilních telefonů. Ruční čtečky nebudou určeny ke vstupu na stadion, je třeba vždy projít turniketem. Pokud vám turniket vstupenku z mobilního telefonu nepřečte, bude nezbytné zajít na pokladnu a nechat si vstupenku vytisknout a pak projít turniketem. 

Cenová kategorie

Každá osoba před vstupem na Zimní stadion je povinna seznámit se s návštěvním řádem Zimního stadionu, a to zejména s jeho části týkající se ochrany osobních údajů. Svým vstupem se zavazuje dodržovat povinnosti v něm uvedené, zvlášť bere na vědomí jeho část upravující ochranu osobních údajů a uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů. Návštěvní řád Zimního stadionu je zveřejněn u vchodů na stadion a na zde na webu:  Návštěvní řád Zimního stadionu

Zápasy - Dorost před 3 dny

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2023

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Dorost 30.11.2023

Dorost v desetigólové přestřelce podlehl Energii

Velmi tvrdý oříšek čekal na litvínovské dorostence, ti totiž doma směřili síly s aktuálně vedoucím celkem tabulky. A nutno podotknout, že svou kůži nedali vůbec zadarmo.
Více >