Kontakty

HC VERVA Litvínov, a.s.

Společnost řídí činnost klubu a extraligového týmu mužů HC VERVA Litvínov, a.s.

Adresa klubu

  • S. K. Neumanna 1598
  • Zimní stadión Ivana Hlinky
  • Litvínov
  • 436 01

Jméno Funkce E-mail Tel. číslo
Klub Klub info@hcverva.cz
Mgr. Štěpán Reinberger obchodní a marketingový ředitel reinberger@hcverva.cz
Ondřej Vlk média, marketing vlk@hcverva.cz
Ing. Jan Jindra grafik, marketing jindra@hcverva.cz
Jan Švarc marketingový manažer, ticketing svarc@hcverva.cz
Vladislav Kollert partnerství kollert@hcverva.cz
Ing. Tereza Pejcharová Bednářová finanční specialistka bednarova@hcverva.cz 476 767 219
Miroslav Pešl provozní manažer pesl@hcverva.cz
Libor Weber Konto našeho srdce weber@hcverva.cz
Martin Vejvoda sportovně technický manažer vejvoda@hcverva.cz
Kontaktní údaje Pověřence pro ochranu osobních údajů
Název subjektu: UNIPETROL RPA, s.r.o.
IČ: 27597075
E-mail: osobniudaje@unipetrol.cz
Adresa: Odbor ochrany osobních údajů, Milevská 2095/5, 140 00  Praha 4

HC Litvínov, sportovní spolek (mládež)

Společnost řídí činnost mládežnických družstev, týmu žen a oddílu krasobruslení HC Litvínov, sportovní spolek

Jméno Funkce E-mail Tel. číslo
Zdeněk Zíma sportovní sekretář mládeže HC.Litvinov@seznam.cz 476 767 222
Olina Čubanová sekretariát mládeže HC.Litvinov@seznam.cz 476 767 221

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >