Kempy HC Litvínov

Klub HC Litvínov ve spolupráci se svými trenéry připravil kempy ke zdokonalení dovedností hráčů. Kempy vedou zkušení trenéři klubu HC Litvínov. Jimiž jsou Radim Skuhrovec, Radek Goga, Jindřich Kotrla, Filip Karli, Angel Nikolov, Jiří Podešva, Zdeněk Orct, Miroslav Žák, Martin Nosek, Radek Mrázek.

V současné době jsou kempy určeny dvěma kategoriím, a to mladší (ročníky narození 2009 až 2006. Starší kategorie 2005 až 2002. Každá kategorie má maximální počet 36 hráčů jimž se vždy věnují výše zmiňovaní trenéři. Kempy jsou určené i pro brankaře, kterým se věnuje Jiří Podešva se Zdeňkem Orctem.

Elektronická přihláška na kempy ZDE

Tréninky jsou zaměřeny především na rozvoj dovedností hráče.

Zápasy - Dorost včera

O bodech rozhodla závěrečná třetina. Dorost prohrál s karlovarskou Energií 4:6

Na litvínovský led dorazily druhé Karlovy Vary a litvínovské naděje před sebou měly velice těžký úkol. Hráči na sobě nenechali nervozitu znát a po sedmi minutách už vedli 2:0. Energetici ale patří k favoritům soutěže, což záhy potvrdili a díky hattricku Csabiho se vrátili do zápasu. Nerozhodné skóre nakonec zlomili a z Litvínova si odváží plný...
Preview - Junioři před 2 dny

Junioři míří do Hradce, čeká je souboj s Mountfieldem

Junioři mají zápasový víkend. V pátek odehráli první přípravné utkání na venkovní půdě a v sobotu už míří do Hradce Králové. Mountfield má v zádech tři výhry a pyšní se prvními příčkami v tabulce. Podaří se chemikům zlomit rozjetou hradeckou šňůru? Zápas začíná v 12.00 hodin.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři zvítězili, z Pardubic vezou plný počet bodů

Litvínovští junioři vyrazili k prvnímu venkovnímu utkání v letošní sezoně do Pardubic. Na ledě Dynama se chemikům podařilo v první třetině vstřelit tři branky. Gólový náskok sice domácí snížili, ale vyrovnat se jim nepoštěstilo. V závěru zápasu se o poslední branku postaral Tim Danielčák.