Permanentní vstupenky

Permanentky můžete zakoupit na pokladnách nebo online na webu. Platit můžete hotově nebo kartou. Přijímáme také karty Edenred.

Zakoupení permanentek online

Permanentní vstupenky si budou fanoušci moci zakoupit také online na odkazu ZDE. Vyzvednutí karet je nicméně nutné na klubové pokladně po předložení voucheru během výše uvedené otevírací doby.

Cenová kategorie

Výhody permanentní vstupenky:

  • 6 zápasů základní části zdarma (fanklub 8 zápasů zdarma)
  • 10% sleva ve VervaShopu (s výjimkou hokejové výstroje)
  • zařazení do slevového programu
  • plakát týmu HC VERVA Litvínov zdarma
  • rezervace místa na play-off

Časté dotazy

Proč byly zrušeny klubové karty?

Klubové karty byly zavedeny během pandemie covidu-19. Věříme, že pandemické časy jsou natrvalo za námi a tedy již není důvod prodávat klubové karty.

Proč klub přistoupil ke zdražení vstupného?

Cena vstupenek se vyvíjí od letošní ekonomické situace a reaguje na nárůst provozních nákladů na organizaci utkání. Zdražení se nevymyká tabulkovým hodnotám, pohybuje se ve výši od 9 do 17 %. Klub navíc dlouhodobě patřil do levnější poloviny extraligové tabulky, i po zdražení do ní bude nadále patřit.

Kdy se začnou prodávat permanentky?

Permanentní vstupenky se začnou prodávat 23. srpna od 15:00. K zakoupení budou k dispozici jak na klubových pokladnách, tak online v síti Ticketportal.

Měl jsem permanentku v minulé sezóně, budu tedy mít předkupní právo?

Ano. Majitelé permanentek z loňské sezóny budou moci uplatnit předkupní právo na svá místa během rezervační lhůty po spuštění předprodeje, předkupní právo bude nutné využít do 19. září.

Kde si budu moci permanentku koupit?

Permanentku bude možné zakoupit online, nebo na klubových pokladnách. Vyzvednutí permanentky bude možné pouze osobně na Zimním stadionu Ivana Hlinky během výše uvedené otevírací doby.

Pokud bych se chtěl na něco zeptat, koho mám kontaktovat?

Své dotazy můžete zasílat na e-mail ticketing@hcvl.cz. 

Každá osoba před vstupem na Zimní stadion je povinna seznámit se s návštěvním řádem Zimního stadionu, a to zejména s jeho části týkající se ochrany osobních údajů. Svým vstupem se zavazuje dodržovat povinnosti v něm uvedené, zvlášť bere na vědomí jeho část upravující ochranu osobních údajů a uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů. Návštěvní řád Zimního stadionu je zveřejněn u vchodů na stadion a na zde na webu:  Návštěvní řád Zimního stadionu

Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci v Táboře řádili, nasázeli mu deset branek

Dorostenci litvínovské Vervy rozstříleli Tábor vysoko 10:2. Hned šestkrát se dokázali trefit ve druhé třetině a u stejného počtu branek byl i nezastavitelný Bednařík.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Srdnatý výkon na body nestačil. junioři podlehli Spartě

Litvínovská juniorka se statečně rvala na ledě Sparty. S Pražany dokázala držet krok po celý průběh utkání. V závěru Matěj Maštalířský v dramatickém duelu srovnal na 4:4, ale sparťané přispěchali s rychlou reakcí, na kterou chemici nenašli odpověď.
Více >
Zápasy - Dorost 28.09.2023

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
Více >