Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Mikaela Pančáka s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. K dispozici je 15 párů bruslí a hokejové výstroje nejrůznějších velikostí.

Kontakt: panci26@hotmail.com, +420 737 890 113

Můžete se těšit také na účast Iva Proroka, Jakuba Petružálka a Radka Mrázka, kteří půjdou i na trénink na ledě.


Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 48 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje(Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná již tradičně po celé České republice. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

PROGRAM

  • 16:00 - 16:45 - registrace účastníků
  • 16:15 - 16:30 - prezentace
  • 16:45 - 18:00 - ukázka tréninku na ledě