Zakoupení permanentek online

Permanentní vstupenky si budou fanoušci moci zakoupit také online na odkazu ZDE. Vyzvednutí karet je nicméně nutné na klubové pokladně po předložení voucheru během výše uvedené otevírací doby.

Cenová kategorie

Výhody permanentní vstupenky:

  • 6 zápasů základní části zdarma (fanklub 8 zápasů zdarma)
  • 10% sleva ve VervaShopu (s výjimkou hokejové výstroje)
  • zařazení do slevového programu
  • plakát týmu HC VERVA Litvínov zdarma
  • rezervace místa na play-off

Časté dotazy

Proč byly zrušeny klubové karty?

Klubové karty byly zavedeny během pandemie covidu-19. Věříme, že pandemické časy jsou natrvalo za námi a tedy již není důvod prodávat klubové karty.

Proč klub přistoupil ke zdražení vstupného?

Cena vstupenek se vyvíjí od letošní ekonomické situace a reaguje na nárůst provozních nákladů na organizaci utkání. Zdražení se nevymyká tabulkovým hodnotám, pohybuje se ve výši od 9 do 17 %. Klub navíc dlouhodobě patřil do levnější poloviny extraligové tabulky, i po zdražení do ní bude nadále patřit.

Kdy se začnou prodávat permanentky?

Permanentní vstupenky se začnou prodávat 23. srpna od 15:00. K zakoupení budou k dispozici jak na klubových pokladnách, tak online v síti Ticketportal.

Měl jsem permanentku v minulé sezóně, budu tedy mít předkupní právo?

Ano. Majitelé permanentek z loňské sezóny budou moci uplatnit předkupní právo na svá místa během rezervační lhůty po spuštění předprodeje, předkupní právo bude nutné využít do 19. září.

Kde si budu moci permanentku koupit?

Permanentku bude možné zakoupit online, nebo na klubových pokladnách. Vyzvednutí permanentky bude možné pouze osobně na Zimním stadionu Ivana Hlinky během výše uvedené otevírací doby.

Pokud bych se chtěl na něco zeptat, koho mám kontaktovat?

Své dotazy můžete zasílat na e-mail ticketing@hcvl.cz.

Každá osoba před vstupem na Zimní stadion je povinna seznámit se s návštěvním řádem Zimního stadionu, a to zejména s jeho části týkající se ochrany osobních údajů. Svým vstupem se zavazuje dodržovat povinnosti v něm uvedené, zvlášť bere na vědomí jeho část upravující ochranu osobních údajů a uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů. Návštěvní řád Zimního stadionu je zveřejněn u vchodů na stadion a na zde na webu: Návštěvní řád Zimního stadionu